DÜNYANIN TÜM ŞER GÜÇLERİ TÜRKİYE’NİN GÜÇLENMESİNE KARŞI
Hoşgeldiniz: Gıda Raporu - Yediklerimiz İçtiklerimiz Helal mi?
ANA SAYFAHELAL-HARAME KATKI MADDELERIZIYARETCI DEFTERI
URUNLERDE KATKI MADDELERIYENIDEN GIDA RAPORUSIK SORULAN SORULARNEDEN UYE OLMALIYIZ?


· Ana Sayfa
· En çok okunanlar
· Konular
· Makale Arşivi
· Site İçi Arama
· Sitemizi Tavsiye Edin
· İrtibat / Eleştirileriniz
· Ziyaretçi Defteri

RADYO GIMDES

YASAL UYARI

Son Çıkan Kitaplarımız
Helal Lokma kitabı

Daru'l Halal Medresesi
Daru'l Halal Medresesi

EDİTÖR'DEN MESAJLAR
 • Bu Site Niçin kuruldu?
 • Gıda Raporu Kitabı Hakkında
 • Muhterem Ziyaretçilerimiz!
 • Üretici, İthalatçı, Satıcı, Kamu Yöneticisi ve Tüketicilerimize Duyurudur
 • Gıda Günlüğü Hizmetinizde
 • Domuz Tartışması
 • Okuyucu Sorularına Cevabımız

 • Site İstastiği
  şu ana kadar
  61378501
  sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 01/02/2003

  Reklamlar

   

  DÜNYANIN TÜM ŞER GÜÇLERİ TÜRKİYE’NİN GÜÇLENMESİNE KARŞI


  Gönderen:huseyin Tarih: 12/05/2021 04:03
  kadir DÜNYANIN TÜM ŞER GÜÇLERİ TÜRKİYE’NİN GÜÇLENMESİNE KARŞI
  TÜRKİYE KÜRESEL KUŞATMAYI KIRMAYA ÇALIŞIYOR

  Dr. Hüseyin Kâmi BÜYÜKÖZER


  Dünyanın En ahlâksız düşmanlarıyla Savaşıyoruz. Silahımızsa Duâmız , Allahımıza olan İmanımız, Milletimiz’in Birliği, VATAN'ımızdır.

  Fitne Yeryüzünden Kalkıncaya ve Din Yalnız Allah'ın Oluncaya Kadar Onlarla Savaşın.(Enfal-39)

  Şer güçler, Türkiye'ye topyekun savaş ilan ediyor. Bu, bir yandan, yıllardır sinsi bir şekilde oluşturulan yapay siyasi boşluğu fırsat bilerek Türkiye'de terörü kışkırtıyorlar, bir yandan da sinsi bir şekilde güney sınırlarımıza bütün terör örgütlerinin desteği ile İsraili komşu etmeye çalışıyorlar. Peki, içerdeki bazı muhalif çevreler ne yapıyorlar! Alenen, Türkiye'yi kaosa sürükleyen şer güçlerle işbirliği yaparak Türkiye'yi vuruyorlar! Şer güçlerin oyunlarını bozacaklarına, kelimenin tam anlamıyla, Türkiye'yi boğmaya çalışıyorlar! BUNUN ADI İHANETTİR!

  Küresel Kuşatmayı Tüm Boyutlarıyla Görebilmek

  20. yüz yılın başlarında, Osmanlıyı parçalayarak saf dışı bırakma operasyonu ile güç kazananan batı güdümlü şer güçler, zaman kaybetmeden Halifeliği lağv ettirdikten sonra bütün gücü ile sosyal hayatı top yekün kendi özünden kopartacak, yaşam tarzına müdahale ve ekonomik olarak bağımlı hale getirme süreçleri ile Türkiye, şer güçlerin küresel kuşatması altına alındı. 27 Mayıs 1960 Darbesi ile birlikte yapısal hale getirilen Küresel Vesayet Sistemi’ni aşmak için her adım attığında operasyonlar yapılan, bunun için başta terör örgütleri olmak üzere çeşitli gizli açık düşman örgütlerin kullanıldığı bir ülke haline getirilmek istendi.

  !970’li yıllarda bu güçlere karşı gelişen Milli Görüş harekatını, çeşitli anti demokratik oyunlarla sindirmeye çalışan ve çok geçmeden bu hareketin çok çetin bir ceviz olduğunu farkeden çetenin Ortadoğu gözlemcileri, “bu çetin cevizin üstüne üstüne gitmekten vaz geçin bunun yerine parallel müslümanlık hareketini oluşturun”tavsiyesini yapmak zorunda kaldılar. Bunun üzerine Din ayağında Fetoculuk ve siyaset ayağında da Anavatan partisi önderliğindeki siyasi harekete yol verdiler. Şer güçlerin bu projesi de çok geçmeden başarılı olamadı.

  Yaşadığımız asırda, önceki asırlarda benzeri bulunmayan ve hızla değişen farklı bir dönem ve farklı bir toplum içinde yaşadığımız açık bir gerçektir. Teknolojisi ve imkânları ile küfür, Müslümanları istila etmiş durumdadır. Daha da garip ve acı olanı, Müslümanların içinden de onları aratmayacak çatlak seslerin çıkabiliyor olmasıdır. Ama bunun üstesinden gelmek zorundayız.

  15 Temmuz, küresel operasyon olarak kayıtlara geçecek iken, Türkiye Devleti, milletiyle bütünleserek İstiklâl ve İstikbal Mücadelesi bilinciyle ayağa kalkarak bu saldırıya karşı durdu.

  Türkiye, emperyalist (sömürgeci) güçlerle savaşmaktadır. DEAŞ terör örgütüne karşı operasyon yapacağız diyerek, 65 ülkeyle koalisyon kuran ABD, teröristlere binlerce tır silah, teçhizat, mühimmat vermiş ve onları eğitmiştir. Desteğini de sürdürmektedir.

  Vatandaşlar, sivil toplum kuruluşları, siyasetçiler ve düşünürler olarak beraberliğimizi ve kardeşliğimizi muhafaza ederek destek olmalıyız. Bu günler, kısır tartışmaların ve siyasi hesapların yapılacağı günler değildir. Her türlü ambargo ve saldırıyı, milli dayanışmayla yenecek güçteyiz. Türkiye'nin başarısı mazlum milletlere ve İslam Dünyasına moral vermektedir.

  Teslim alınmak istenen İslam dünyası ile para ve silah gücü ile hareket eden egemen güçlerin savaşında, bir tarafta Batılı emperyalist küresel güçler. diğer tarafta haketmediği kölelikten çıkmak için tek başına direnen İslam coğrafyasının önde gelen devletlerinden Türkiye. Bir yanda İslam âlemi, diğer yanda Hıristiyan ve Yahudi geleneğine bağlı, küresel şer güçler. Küresel kuşatma, küresel direniş getirir. Türkiye hem kendi hem de İslam âleminin varlığını koruyabilmek, güçlenebilmek ve İstiklâl ve İstikbal Mücadelesini başarabilmek için, küresel direnişin içinde yer almak, küresel sistemin çarklarını kendi lehine zorlamak ve bu hesaplaşmayı kazanmak zorundadır.

  kadir


   
  Haber Puanlama
  Ortalama Puan: 5
  Toplam Oy: 3


  Lütfen bu haberi puanlamak için bir saniyenizi ayırın:

  Kötü
  İdare Eder
  İyi
  Çok İyi
  Mükemmel  Seçenekler
  Bu Haberi Arkadaşına Gönder  Bu Haberi Arkadaşına Gönder

  

  Gıda Raporu 2003-2017
  1024x768 Ekran Çözünürlüğünde Tasarlanmıştır
  RSS
  Her Hakkı Saklıdır İzinsiz Alıntı Yapılamaz.