İSTANBUL 31 AĞUSTOS - 3 EYLÜL TARİHLERİNDE İKİ BÜYÜK ETKİNLİĞE EV SAHİPLİĞİ YAPACAK
Hoşgeldiniz: Gıda Raporu - Yediklerimiz İçtiklerimiz Helal mi?
ANA SAYFAHELAL-HARAME KATKI MADDELERIZIYARETCI DEFTERI
URUNLERDE KATKI MADDELERIYENIDEN GIDA RAPORUSIK SORULAN SORULARNEDEN UYE OLMALIYIZ?


· Ana Sayfa
· En çok okunanlar
· Konular
· Makale Arşivi
· Site İçi Arama
· Sitemizi Tavsiye Edin
· İrtibat / Eleştirileriniz
· Ziyaretçi Defteri

RADYO GIMDES

YASAL UYARI

Son Çıkan Kitaplarımız
Helal Lokma kitabı

Daru'l Halal Medresesi
Daru'l Halal Medresesi

EDİTÖR'DEN MESAJLAR
 • Bu Site Niçin kuruldu?
 • Gıda Raporu Kitabı Hakkında
 • Muhterem Ziyaretçilerimiz!
 • Üretici, İthalatçı, Satıcı, Kamu Yöneticisi ve Tüketicilerimize Duyurudur
 • Gıda Günlüğü Hizmetinizde
 • Domuz Tartışması
 • Okuyucu Sorularına Cevabımız

 • Site İstastiği
  şu ana kadar
  63496992
  sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 01/02/2003

  Reklamlar

   

  İSTANBUL 31 AĞUSTOS - 3 EYLÜL TARİHLERİNDE İKİ BÜYÜK ETKİNLİĞE EV SAHİPLİĞİ YAPACAK


  Gönderen:huseyin Tarih: 29/03/2022 02:33
  dscn İSTANBUL 31 AĞUSTOS - 3 EYLÜL TARİHLERİNDE İKİ BÜYÜK ETKİNLİĞE EV SAHİPLİĞİ YAPACAK

  2 yıl boyunca koronavirüs musibeti nedeniyle yüz yüze icra edemediğimiz Helal ve Tayyib ürünler fuarımızı, Allah’ın (cc) izni ile bu yıl, koronavirüs musibetinden azad olarak yüz yüze, CNR FOOD İstanbul’da Helal ve Tayyib bölümünün de yer alacağı fuarda icra ediyoruz. Bu vesile ile 31 Ağustos – 3 Eylül tarihleri arasında 9.’su düzenlenecek olan Uluslararası Helal ve Tayyib Ürünler Fuarımız ve 1-2 Eylül tarihleri arasında online olarak icra edilecek olan 14. Uluslararası Helal ve Tayyib Ürünler Konfernasımızın çalışmalara Bismillah demiş bulunuyoruz.

  Gıda Sektörü CNR FOOD İSTANBUL’da Bu Yıl da Rekora Koşacak

  Etkinlikliğimiz 31 Ağustos - 3 Eylül 2022 günlerinde CNR FOOD İSTANBUL Fuar kompleksi, 2. Hall’de gerçekleştirilecektir. Helal ve Tayyib Ürünler için İstanbul’da gerçekleştirilecek bu büyük etkinlik için bütün dünyadaki kardeşlerimizi İstanbul’a davet ediyoruz.

  Nüfusu 2 milyara ulaşan İslam dünyası dininin gereği olan Helal ve Tayyib ürün arama eylemini fark etmiş ve her geçen gün bu arayış eylemini güçlendirerek sürdürmektedir. Ülkemizde de bu arayış, Helal ve Tayyib ürünleri Sertifikalama ve Denetleme çalışmaları ile 2005 yılından beri GİMDES’in önderliğinde başlatılmış ve bu konunun yaygınlaşmasında, Sertifikalama hizmeti ile birlikte yürütülen etkinlikler olan fuar ve konferanslar da önemli rol oynamıştır. Bu anlayışla, 2008-2022 yılları arasında 13 adet Uluslararası Helal ve Tayyib Ürünler Konferansını ve 8 adet Helal ve Tayyib Fuarını gerçekleştirmiştir.

  Bu yılki etkinliklerde de GİMDES ve CNR EXPO ev sahipliği yapacak. Tarihi ve doğal güzellikleri ile dünyaca meşhur olan İstanbul, inanıyoruz ki sizi de büyüleyecektir.

  3.8 Trilyon ABD dolarlık Helal pazardan payını artırmak için üreticimiz, ihracatçımız, satıcılarımız, tüketicilerimiz ve kamu kurumlarımız elbirliği, güç birliği, gönül birliği yapıyoruz. Bütün ümmet elele, gönül gönüle, omuz omuza olmak için 600 yıl İslam’a başkentlik yapmış İstanbul’da buluşuyoruz. Fuarda GİMDES’ten ve GİMDES’in tanıdığı birçok ülkelerin sertifika kurumlarından Helal Sertifika almış Helal ve Tayyib Gıda, Helal ve Tayyib Kozmetik, Helal ve Tayyib Temizlik ürünleri üreten firmalar yer alacak. Bütün dünyadaki Helal ürün talep eden Firmaların satınalmacıları ile bir araya geleceklerdir.

  Sağlıklı nesil için önce helal ve tayyib gıda diyoruz ve buna böyle inanıyoruz. Bu ihtiyacı karşılayabilmek için 2010’da CNR ile birlikte başlattığımız uluslararası Helal Fuar konseptini dejenere eden nevzuhur bir fuar girişiminin ve koronavirüs musibetinin ardından, 5 yıllık bir aradan sonra yine, CNR ile birlikte 9. Helal ve Tayyib Uluslararası Fuar Etkinliğimizi 31 Ağustos - 3 Eylül tarihlerinde CNR FOOD İSTANBUL Gıda Fuarı 2. Hall’de bütün dünya Müslümanlarının hizmetine açıyoruz.

  0001


   
  Haber Puanlama
  Ortalama Puan: 5
  Toplam Oy: 2


  Lütfen bu haberi puanlamak için bir saniyenizi ayırın:

  Kötü
  İdare Eder
  İyi
  Çok İyi
  Mükemmel  Seçenekler
  Bu Haberi Arkadaşına Gönder  Bu Haberi Arkadaşına Gönder

  

  Gıda Raporu 2003-2017
  1024x768 Ekran Çözünürlüğünde Tasarlanmıştır
  RSS
  Her Hakkı Saklıdır İzinsiz Alıntı Yapılamaz.