HELAL VE TAYYİB ÜRÜNLERDE EN BÜYÜK BULUŞMA 04 -07 EYLÜL ‘DE CNR 5. HOL’DE
Hoşgeldiniz: Gıda Raporu - Yediklerimiz İçtiklerimiz Helal mi?
ANA SAYFAHELAL-HARAME KATKI MADDELERIZIYARETCI DEFTERI
URUNLERDE KATKI MADDELERIYENIDEN GIDA RAPORUSIK SORULAN SORULARNEDEN UYE OLMALIYIZ?


· Ana Sayfa
· En çok okunanlar
· Konular
· Makale Arşivi
· Site İçi Arama
· Sitemizi Tavsiye Edin
· İrtibat / Eleştirileriniz
· Ziyaretçi Defteri

RADYO GIMDES

YASAL UYARI

Son Çıkan Kitaplarımız
Helal Lokma kitabı

Daru'l Halal Medresesi
Daru'l Halal Medresesi

EDİTÖR'DEN MESAJLAR
 • Bu Site Niçin kuruldu?
 • Gıda Raporu Kitabı Hakkında
 • Muhterem Ziyaretçilerimiz!
 • Üretici, İthalatçı, Satıcı, Kamu Yöneticisi ve Tüketicilerimize Duyurudur
 • Gıda Günlüğü Hizmetinizde
 • Domuz Tartışması
 • Okuyucu Sorularına Cevabımız

 • Site İstastiği
  şu ana kadar
  51721020
  sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 01/02/2003

  Reklamlar

   

  HELAL VE TAYYİB ÜRÜNLERDE EN BÜYÜK BULUŞMA 04 -07 EYLÜL ‘DE CNR 5. HOL’DE


  Gönderen:huseyin Tarih: 23/04/2019 00:16
  ilaclar Müslümanlar haramdan arındırılmış Helal ve Tayyib Lokmasını arıyor.
  BİZ HALKIMIZI HELAL VE TAYYİB LOKMA İLE BULUŞTURUYORUZ
  HELAL VE TAYYİB ÜRÜNLERDE EN BÜYÜK BULUŞMA 04 -07 EYLÜL ‘DE CNR 5. HOL’DE
  Sahte helalciler sakın sizi aldatmasın. GİMDES’in desteklediği yegane HELAL VE TAYYİB Fuar, CNR FOOD İSTANBUL 5.Hol’deki HELAL ve TAYYİB Ürünler Fuarıdır.
  Kendi oluşturduğu serbest piyasa ekonomisi ile 2019 yılında da hızla büyümeye devam eden helal ürün sektörü 4 – 7 Eylül 2019 tarihleri arasında CNR Expo Fuar Merkezi’nde 7.Uluslararası Helal ve Tayyib Ürünler Fuarında Helal Lokma isteklisi tüketiciler ile buluşuyor. Aynı zaman ve mekânda 11. Uluslararası Helal ve Tayyib Ürünler Konferansına da davetlisiniz.


  Son yıllarda yaygınlaşarak büyük bir pazar haline gelen Helal sertifikalı ürünler tüm bileşenleriyle Helal ve Tayyib Ürünler Fuarı’nda bir araya geliyor.

  Küreselleşen dünyada 2 milyar Müslüman da kendi helal ürünlerini arıyor, üreticisi ise yaptığı helal ve tayyib ürünleri Müslümanlara hatta insanlığa sunmak istiyor. Bu açıdan bakıldığında Helal ve Tayyib ürünler fuarlarının ticari ve ekonomik getirisi yanında manevi sorumluluğu ve kazancı daha büyük.

  Biyoteknolojinin inanılmaz gelişmesi ile bu yüzyıl gıdalarında, helalin harama karıştığı, insanoğlunun yediği ve içtiği şeylerde, helal ile haram normal duyusal algılarla fark edilemeyecek bir seviyeye geldiği görülmektedir. Evet, insanlar eski lezzettlerde bir erozyonun olduğunu, nesilde önemli bir yozlaşmanın yaşandığını, alerjik ve bakteriyel birçok hastalıkların ortaya çıktığını görmekte ancak, bu hastalıkların ve musibetlerin gerçek sebebinin ne olduğunu bilemediği gibi, kaynağını da genel bilgisi çerçevesinde kavrayamamaktadır .

  Bütün gıdaların başlangıç hammaddesini oluşturan tohumun ve embriyonun helal olanından başlayarak, çatala kadar gelen her aşamada, proses, işletme, alet ve ekipman vs.de, helal kriter, helal standartlar ve helal yol izlenen gıdaların sergilendiği, ulusal ve uluslar arası niteliği olan bu fuarlar, Müslümanlara ve insanlığa, inanılmaz güzel ve isabetli bir imkânı, altın bir fırsatı sunmaktadır. İşte bu altın fırsat 7. defa Türkiye üreticisinin ve tüketicisinin ayağına kadar getirilmektedir. Sağlıklı nesil için önce Helal ve Tayyib gıda diyoruz ve buna böyle inanıyoruz.

  Helali arayış içerisindeyim diyorsanız; Helal ürün, Helal gıda, Helal yaşam telaşımız için 500 firmanın 93 ülkede tüketilen 15bin çeşit ürününene Helal ve Tayyib sertifikası vermiş GİMDES tarafından organize edilen 04-07 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 7.Uluslararası Helal ve Tayyib Ürünler Fuarına bekliyoruz. Sahte helalciler sakın sizi aldatmasın. GİMDES’in desteklediği yegane HELAL VE TAYYİB Fuar, CNR FOOD İSTANBUL 5.Hol’deki HELAL ve TAYYİB Ürünler Fuarıdır.

  ilaclar


   
  Haber Puanlama
  Ortalama Puan: 5
  Toplam Oy: 5


  Lütfen bu haberi puanlamak için bir saniyenizi ayırın:

  Kötü
  İdare Eder
  İyi
  Çok İyi
  Mükemmel  Seçenekler
  Bu Haberi Arkadaşına Gönder  Bu Haberi Arkadaşına Gönder

  

  Gıda Raporu 2003-2017
  1024x768 Ekran Çözünürlüğünde Tasarlanmıştır
  RSS
  Her Hakkı Saklıdır İzinsiz Alıntı Yapılamaz.