Uluslararası STK Fuarı
Hoşgeldiniz: Gıda Raporu - Yediklerimiz İçtiklerimiz Helal mi?
ANA SAYFAHELAL-HARAME KATKI MADDELERIZIYARETCI DEFTERI
URUNLERDE KATKI MADDELERIYENIDEN GIDA RAPORUSIK SORULAN SORULARNEDEN UYE OLMALIYIZ?


· Ana Sayfa
· En çok okunanlar
· Konular
· Makale Arşivi
· Site İçi Arama
· Sitemizi Tavsiye Edin
· İrtibat / Eleştirileriniz
· Ziyaretçi Defteri

RADYO GIMDES

YASAL UYARI

Son Çıkan Kitaplarımız
Helal Lokma kitabı

Daru'l Halal Medresesi
Daru'l Halal Medresesi

EDİTÖR'DEN MESAJLAR
 • Bu Site Niçin kuruldu?
 • Gıda Raporu Kitabı Hakkında
 • Muhterem Ziyaretçilerimiz!
 • Üretici, İthalatçı, Satıcı, Kamu Yöneticisi ve Tüketicilerimize Duyurudur
 • Gıda Günlüğü Hizmetinizde
 • Domuz Tartışması
 • Okuyucu Sorularına Cevabımız

 • Site İstastiği
  şu ana kadar
  50188787
  sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 01/02/2003

  Reklamlar

   

  Uluslararası STK Fuarı


  Gönderen:huseyin Tarih: 15/11/2007 06:55
  Uluslararası STK Fuarı
  İSLAM ALEMİ İSTANBULDA BİRARAYA GELİYOR


  İstanbul Dünya Başkenti olma vasfına yakışır dev bir organizasyona ev sahipliği yapıyor. 58 Ülkeden binlerce katılımcı ve onlarca Sivil Toplum Örgütü “Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı” ve “Uluslararası Kudüs Müessese”sinin organizasyonuyla Feshane’de bir araya geliyor. 110 üyesi ile Türkiye’nin en büyük çatı kuruluşu olan Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı (TGTV), bir ilke daha imza atıyor ve 15-18 Kasım 2007 tarihinde İstanbul Feshane’de, yerli-yabancı 100 STK’nın katılımıyla Uluslararası Sivil Toplum Kuruluşları Fuarı’nı açıyor.

  Fuar uluslararası olduğundan Türkiye dışından da önemli katılım bekleniyor. Zaten İslam Aleminin en büyük beklentisi olan ve fuarın da amaçlarından biri olacak sivil toplum faaliyetlerinde sınırların aşılması. Sınırları aşmanın, güçleri birleştirme, ortak kullanılabilecek imkânları tanıma ve kurumsal köprüler oluşturma açısından büyük önem taşımaktadır.

  GİMDES ve GIDA RAPORU ekibimiz de fuarda yerini aldı. Fuar boyunca HELAL GIDA ve HELAL SERTİFİKA konusunda önemli bilgiler verilecektir. Editörümüz Dr. Müh. H.K.Büyüközer de hazır bulunarak 6. cı baskısı yayınlanan “YENİDEN GIDA RAPORU” kitabını okuyucularına imzalayacaktır.

  Türkiye dışından katılacaklar arasında işgal altındaki Filistin topraklarında veya bu topraklara yönelik sivil toplum faaliyeti, gönüllü hizmet çalışmaları yürütmekte olan kuruluşlar da yer alacak. Bu topraklarda veya bu topraklara yönelik gönüllü çalışmaların ayrı bir özelliği var. Çünkü orada zorlukların aşılması, risklerin göze alınması ve haksızlıklara direnme yoluyla gönüllü faaliyetler yürütülmesi söz konusudur.

  Feshane’deki STK fuarı gönüllü hizmetler için bağlantılar kurmak ve kazanılan tecrübeler hakkında birinci elden bilgi sahibi olmak için önemli fırsatlar oluşturacaktır. Dolayısıyla bu fırsatları kaçırmamak, fuarı ziyaret ederek gönüllü hizmet verenlerle bire bir tanışmak, yaptıklarını kendi vitrinlerinde görmek gerekir. Fuar, Uluslararası Kudüs Buluşması’yla aynı tarihlerde ve aynı mekânda düzenleneceğinden, gerçekleştirilecek ziyaretler bu buluşma çerçevesinde düzenlenecek etkinliklerden yararlanma, irtibat bağları kurma fırsatı da verecektir.


   
  Haber Puanlama
  Ortalama Puan: 5
  Toplam Oy: 26


  Lütfen bu haberi puanlamak için bir saniyenizi ayırın:

  Kötü
  İdare Eder
  İyi
  Çok İyi
  Mükemmel  Seçenekler
  Bu Haberi Arkadaşına Gönder  Bu Haberi Arkadaşına Gönder

  

  Gıda Raporu 2003-2017
  1024x768 Ekran Çözünürlüğünde Tasarlanmıştır
  RSS
  Her Hakkı Saklıdır İzinsiz Alıntı Yapılamaz.