ŞEYTANIN ORTAKLARI
Hoşgeldiniz: Gıda Raporu - Yediklerimiz İçtiklerimiz Helal mi?
ANA SAYFAHELAL-HARAME KATKI MADDELERIZIYARETCI DEFTERI
URUNLERDE KATKI MADDELERIYENIDEN GIDA RAPORUSIK SORULAN SORULARNEDEN UYE OLMALIYIZ?


· Ana Sayfa
· En çok okunanlar
· Konular
· Makale Arşivi
· Site İçi Arama
· Sitemizi Tavsiye Edin
· İrtibat / Eleştirileriniz
· Ziyaretçi Defteri

RADYO GIMDES

YASAL UYARI

Son Çıkan Kitaplarımız
Helal Lokma kitabı

Daru'l Halal Medresesi
Daru'l Halal Medresesi

EDİTÖR'DEN MESAJLAR
 • Bu Site Niçin kuruldu?
 • Gıda Raporu Kitabı Hakkında
 • Muhterem Ziyaretçilerimiz!
 • Üretici, İthalatçı, Satıcı, Kamu Yöneticisi ve Tüketicilerimize Duyurudur
 • Gıda Günlüğü Hizmetinizde
 • Domuz Tartışması
 • Okuyucu Sorularına Cevabımız

 • Site İstastiği
  şu ana kadar
  57447705
  sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 01/02/2003

  Reklamlar

   

  ŞEYTANIN ORTAKLARI


  Gönderen:huseyin Tarih: 16/03/2008 05:26
  ŞEYTANIN ORTAKLARI
  MÜSLÜMANLARIN YAŞAM TARZLARINI DEĞİŞTİREREK NASIL KÖLELEŞTİRDİLER?


  Bir gün Şeytanın Ortakları, dünya çapında konvansiyonel bir toplantı için tüm dostlarını çağırmışlar.
  Açılış konuşmasında demişler ki:

  ”Asırlardır ordularımızla defalarca savaşlar yaptık. Ancak onları bir türlü dinlerinden uzaklaştıramadık. Müslümanların Camilere gitmesini engell eyemiyoruz. Kur'an okumalarını ve gerçekleri öğrenmelerini de engelleyemiyoruz. Allah ve elçisi ile sağlam ilişkiler kurmalarını da engelleyemiyoruz. Allah ile bir kere bağlantı kurduklarında üzerlerindeki gücümüz kırılıyor.”

  Toplantıya katılanlar demişler ki:
  ”Gerçekten zor bir durum, peki ne yapalım?”
  İçlerinden biri şöyle demiş: “Bırakın Camilere gitsinler. Fakat zamanlarını, yaşam tarzlarını sinsi bir şekilde çalın, dikkatlerini dağıtın; böylece gün boyunca Allah ve Elçisi ile hayati öneme haiz bağlantıyı kuramasınlar.”

  Diğerleri sormuş: Bunu nasıl başaracağız?
  O kişi:”Hayatın önemsiz ayrıntılarıyla zihinlerini sürekli meşgul edin! Müslümanların kulaklarına şunu fısıldayın:Harca, harca, harca.. Borç al, borç al, borç al..' Kadınlarını işe girip uzun saatler boyunca çalışmaları için ikna edin ! Erkeklerin haftada 6-7 gün, günde 10-12 saat çalışmalarını ve böylece hayatlarında boşluk kalmaması için planlar yapın! Çocukları ile zaman geçirmelerini engelleyin!

  Yedikleri ile içtikleri ile oynayın. Onları, adamlarınız tarafından üretilmiş hazır gıdaları yemeleri için reklam bombardımanına tabi tutun İslam dininde ne kadar yasak edilmiş gıda maddesi varsa, ne yapıp yapıp, o maddeleri sinsi bir şekilde günlük gıdalarının içerisine koyun. Öyle yapın ki, ana karnından mezara kadar vücutları için sizin ürettiğiniz ürünlerden başka bir ürün bulamasınlar. Böylece bir müddet sonra imanları zaafa uğrayacak ve dinle bağlantıları zayıflayacaktır.

  Kendi yaşam tarzlarını aşağılayın, kötüleyin. Onları köleleştirecek, emrinize sokacak yeni yaşam tarzını modern bir yaşam tarzıymış gibi propağandasını yapın. Bilhassa kadınlarının tesettür dedikleri örtüleri ile ilişkilerini kesin. Çıplaklığın, açılıp saçılmanın modern hayatın vazgeçilmez bir şartı olduğunu çeşitli etkileyici yayınlarla pompalayın. Gerekirse Müslüman ülkelerdeki sadık ve etkili dostlarınız vasıtası ile baskı uygulatın.

  Evleri ve yuvaları ferahladıkları bir yer olmaktan çıkartın! Zihinlerini o kadar meşgul edin ki kendi iç seslerini dinleyemesinler! Nefis muhasebesi yapamasınlar.Böylece kafaları karışacak, Allah ve elçisi ile zihinsel beraberlikleri kopacaktır.”

  Bravooo, mükemmel fikir, diye alkışlamış dostları.

  Durun, daha bitmedi, diye devam etmiş o kişi:
  ”Kahvehanelerde, doktor muayenehanelerinde, kafe'lerde masaları gazete ve dergilerle doldurun! Zihinlerini 24 saat haber bombarıdmanına tabi tutun! Araba kullanma esnasında bile tefekkür etmelerini engelleyin, İnternete girenlerinin mailboxlarını,junk maillerle, sipariş katalogları ile, bahislerle, çekilişlerle, promosyon ürünleri ile ve boş umutlarla doldurun!

  Gazete ve TV'leri ince yapılı güzel modellerle doldurun ki kocaları dış güzelliğin önemli olduğuna inansınlar ve hanımlarından hoşlanmasınlar! Kadınların, akşamları kocalarıyla ilgilenemeyecek kadar çok yorulmasını sağlayın! Eğer kadınlar, erkeklerin ihtiyacı olan sevgiyi veremezlerse, erkekler bu sevgiyi başka yerlerde arayacaklardır!

  Çocuklarına namazın önemini anlatmalarını engellemek için içi boş hikaye kitaplarını tavsiye edin! Doğaya çıkıp Allahın yaratma sıfatını görmelerini engellemek için onları kapalı mekanlarda çok meşgul edin, bilgisayar oyunlarına, eğlence parklarına, fuarlara, spor karşılaşmalarına, oyunlara, konserlere, sinemalara vs götürün! Oralarda kavga çıkarıp birbirlerini vurmalarını sağlayın!

  Bizim işimiz fitne çıkarmaktır, bunu unutmayın! İslami dostluklar ve sohbetler yerine, taraftarlıkları-parti dostluklarını ve dedikoduları teşvik edin! İşte plan bu! Futbol, hayatlarının odağı olsun. Futbolcuların, artistlerin ve mankenlerin isimlerini çocuklarına ezberletmeyi marifet saysınlar! Ancak İslamın şartlarını merak bile etmesinler!”

  Kurnazca düşünülen bu plan için dostları arkadaşlarını çılgınca alkışlamışlar ve ülkelerine dağılırlarken Müslümanları daha fazla meşgul edeceklerine, telaş içinde oraya buraya koşuşturtacaklarına, Allah'a, Elçisine ve ailelerine daha az zaman ayırtacaklarına söz vermişler.

  Sizce bu planlarında başarılı oldular mı dersiniz?
  GIDA RAPORU


   
  Haber Puanlama
  Ortalama Puan: 4.91
  Toplam Oy: 59


  Lütfen bu haberi puanlamak için bir saniyenizi ayırın:

  Kötü
  İdare Eder
  İyi
  Çok İyi
  Mükemmel  Seçenekler
  Bu Haberi Arkadaşına Gönder  Bu Haberi Arkadaşına Gönder

  

  Gıda Raporu 2003-2017
  1024x768 Ekran Çözünürlüğünde Tasarlanmıştır
  RSS
  Her Hakkı Saklıdır İzinsiz Alıntı Yapılamaz.