HALAL DUNYA MARKETLERİ ONLINE ŞUBEMİZİ DE TAKİP EDİYORMUSUNUZ?
Hoşgeldiniz: Gıda Raporu - Yediklerimiz İçtiklerimiz Helal mi?
ANA SAYFAHELAL-HARAME KATKI MADDELERIZIYARETCI DEFTERI
URUNLERDE KATKI MADDELERIYENIDEN GIDA RAPORUSIK SORULAN SORULARNEDEN UYE OLMALIYIZ?


· Ana Sayfa
· En çok okunanlar
· Konular
· Makale Arşivi
· Site İçi Arama
· Sitemizi Tavsiye Edin
· İrtibat / Eleştirileriniz
· Ziyaretçi Defteri

RADYO GIMDES

YASAL UYARI

Son Çıkan Kitaplarımız
Helal Lokma kitabı

Daru'l Halal Medresesi
Daru'l Halal Medresesi

EDİTÖR'DEN MESAJLAR
 • Bu Site Niçin kuruldu?
 • Gıda Raporu Kitabı Hakkında
 • Muhterem Ziyaretçilerimiz!
 • Üretici, İthalatçı, Satıcı, Kamu Yöneticisi ve Tüketicilerimize Duyurudur
 • Gıda Günlüğü Hizmetinizde
 • Domuz Tartışması
 • Okuyucu Sorularına Cevabımız

 • Site İstastiği
  şu ana kadar
  60755428
  sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 01/02/2003

  Reklamlar

   

  HALAL DUNYA MARKETLERİ ONLINE ŞUBEMİZİ DE TAKİP EDİYORMUSUNUZ?


  Gönderen:huseyin Tarih: 27/12/2020 09:08
  kadir HALAL DUNYA MARKETLERİ ONLINE ŞUBEMİZİ DE TAKİP EDİYORMUSUNUZ?

  GİMDES'in kontrolunda, HDM şubeleri ile uyumlu, kapıda teslim. İsterseniz hemen tıklayın. ONLINE HDM


  Bir sosyal proje olarak, Aralık 2011 tarihi itibariyle “Uluslararası Halal Dunya Marketleri “adı altında faaliyet gösterecek market zincirlerinin ilk halkaları GİMDES denetim ve gözetiminde İstanbul’da hizmete girmiştir. Bu gün Yurt genelinde 50’ye yaklaşan şubesi ile talep ve ilgi artarak devam etmektedir.

  Teknolojinin gelişmesiyle birlikte her alanda olduğu gibi alışveriş ve perakende kültürümüz de alışkanlıklarımızın değişmesine sebep oldu. Bugün dünyanın herhangi bir yerinde üretilmekte olan bir ürün parmaklarımızın birkaç hareketi ile satin alınabiliyor ve gelişmiş lojistik imkanlarla kapınıza kadar getirilebiliyor. Halal Dunya Marketlerimiz de bu gelişmelerden nasibini aldı ve fiziksel şubelerimiz ile kardeşlerimizi, bir cep telefonu, tablet ya da bilgisayar üzerinden birbirine bağlayacak bir proje ortaya çıkmış oldu: ONLINE HDM

  Fiziksel Halal Dünya Marketlerinin yanında HDM Online Şube adıyla 2019 mart ayında hayatımıza giren alışveriş sitesi esasında bir Halal Dünya Marketi şubesinin online versiyonudur. Tıpkı diğer marketlerimiz gibi bir dizi standart üzere kurulmuş, diğer şubelerimiz gibi GİMDES’in titiz denetlemelerine tabi bir markettir. Fiziksel marketlerimizden farklı olarak online şube kendi başına bir şube olmaktan çok fiziksel Marketleri arkasına alarak siz kıymetli kardeşlerimize internet üzerinden bir vitrin olarak, üstlenmiş olduğu köprü vazifesini ifa etmektedir.

  HDM Online Çalışma Şekli

  Bir kardeşimiz helal sertifikalı bir ürün almak için -ister bulunduğu bölgede bir Halal Dünya Marketi şubemiz olsun, isterse olmasın- bilgisayar ya da cep telefonundan ONLINE HDMadresine girer.

  Bu site üzerinden arzu ettiği ürünleri sepetine ekler. Adresini sisteme girer. Girmiş olduğu adresin civarında kendisine ürünlerini elden teslim hizmeti veren bir şubemiz varsa, Şubeden Getir! Isimli hizmet sayesinde ürünlerinin aynı gün içinde kapısına getirilmesini isteyebilir. Eğer yakında şubemizin olmadığı bir yerden sipariş veriyorsa kargo seçeneği ile siparişi tamamlar. Bu sipariş o günkü kargo alım saati geçmediyse aynı gün hazırlanıp kargoya teslim edilir. Kargo saati geçtiyse bir sonraki gün kargoya teslim edilerek en kısa sürede ulaştırılması sağlanır.

  Online şubemizde çeşitli ödeme seçenekleri sunulmaktadır. Kredi Kartı (banka kartı dahil), EFT/Havale ve Kapıda Ödeme ile siparişin ödemesi yapılabilir.

  Siparişin Hazırlanması: Online şubemiz siz kıymetli kardeşlerimiz ile fiziksel şubelerimiz arasında bir köprü vazifesi görüyor demiştik. Sipariş verildikten sonra Online Şube işte bu noktada gelen siparişi mevcut şubelerimize ulaştırmakta ve en uygun gönderim imkanı sunan (mümkünse en yakın, mümkünse en kısa sürede teslim edebilecek, mümkünse eksiksiz şekilde ürünleri bulunduran) şubeye atama yapmaktadır. Bu şubemiz de siparişinizin hazırlığını tamamlayıp en kısa sürede teslimat süreci başlatılmaktadır.

  Muadil Ürün: Marketlerimiz diğer zincir marketlerden farklı olarak her bir şubesi bir başka müteşebbis tarafından kurulup yönetilen marketlerdir. Ticari olarak bir markete bütün sertifikalı ürünlerin her marka ve çeşidini koymak şimdilik imkan dahilinde değildir. Örneğin; bir şube helva ve lokum için A ve B markasını şubesinde satarken, bir başka şubemiz de C ve D markasını satmaktadır. Bu durumda gelen siparişler marka ve ambalaj çeşidi olarak tek bir marketten tedarik edilemeyebilmektedir. İşte bu noktada “Helalinden olsun da markası farketmez” diyen kardeşlerimiz için en çok tedarik sağlayan marketimizde eğer talep edilen marka ürün yok ama başka marka muadili varsa ücret farkını da hesaba katarak muadili gönderilmektedir. Bu sayede müşteri talebi maksimum düzeyde karşılanmaktadır. Muadil opsiyonu müşterilerin tercihine bırakılmıştır, tedarik edilemeyen ürün için ücret iadesi de yapılabilmektedir.

  Bereketli Cuma Kampanyası ve Diğer Kampanyalar: Bereketli Cuma kampanyalarımız yine GİMDES’imizin öncülüğünde batının Cuma günümüzü kara kelimeler ve hedonist alışveriş kültürü ile kirletmeye çalışan girişimlerine karşı başlatılmıştır. Şükürler olsun ki marketlerimizin müdavimleri artık cumayı bereketi ile anıyor ve ayette de belirtildiği gibi Cuma namazından sonra berekli bir zızık arayışı ile yeryüzüne dağılıyorlar. Her Cuma günü 1 hafta süren indirimler ile Bereketli Cuma Kampanyasının lasmanı ve uygulaması HDM Online şubede istisnasız şekilde devam etmektedir.

  Yine çoklu alım kampanyaları sayesinde tek seferde çokça yapılan alışverişler oldukça uygun fiyatlar ile kapınıza kadar ulaştırılmış oluyor.



   
  Haber Puanlama
  Ortalama Puan: 5
  Toplam Oy: 3


  Lütfen bu haberi puanlamak için bir saniyenizi ayırın:

  Kötü
  İdare Eder
  İyi
  Çok İyi
  Mükemmel



  Seçenekler
  Bu Haberi Arkadaşına Gönder  Bu Haberi Arkadaşına Gönder

  

  Gıda Raporu 2003-2017
  1024x768 Ekran Çözünürlüğünde Tasarlanmıştır
  RSS
  Her Hakkı Saklıdır İzinsiz Alıntı Yapılamaz.