BU SENE DE FUAR VE KONFERANSIMIZI 16-18 KASIMDA ONLİNE SİSTEMDE GERÇEKLEŞTİRİYORUZ
Hoşgeldiniz: Gıda Raporu - Yediklerimiz İçtiklerimiz Helal mi?
ANA SAYFAHELAL-HARAME KATKI MADDELERIZIYARETCI DEFTERI
URUNLERDE KATKI MADDELERIYENIDEN GIDA RAPORUSIK SORULAN SORULARNEDEN UYE OLMALIYIZ?


· Ana Sayfa
· En çok okunanlar
· Konular
· Makale Arşivi
· Site İçi Arama
· Sitemizi Tavsiye Edin
· İrtibat / Eleştirileriniz
· Ziyaretçi Defteri

RADYO GIMDES

YASAL UYARI

Son Çıkan Kitaplarımız
Helal Lokma kitabı

Daru'l Halal Medresesi
Daru'l Halal Medresesi

EDİTÖR'DEN MESAJLAR
 • Bu Site Niçin kuruldu?
 • Gıda Raporu Kitabı Hakkında
 • Muhterem Ziyaretçilerimiz!
 • Üretici, İthalatçı, Satıcı, Kamu Yöneticisi ve Tüketicilerimize Duyurudur
 • Gıda Günlüğü Hizmetinizde
 • Domuz Tartışması
 • Okuyucu Sorularına Cevabımız

 • Site İstastiği
  şu ana kadar
  62652530
  sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 01/02/2003

  Reklamlar

   

  BU SENE DE FUAR VE KONFERANSIMIZI 16-18 KASIMDA ONLİNE SİSTEMDE GERÇEKLEŞTİRİYORUZ


  Gönderen:huseyin Tarih: 03/09/2021 06:41
  ONLINE BU SENE DE FUAR VE KONFERANSIMIZI 16-18 KASIMDA ONLİNE SİSTEMDE GERÇEKLEŞTİRİYORUZ

  NEDEN SANAL FUAR?


  Son senelerde yaşamakta olduğumuz Covid-19 musibeti vesilesiyle normal kelimesinden anladıklarımız dahi farklılaşmış bulunmaktadır. Tüm dünya değişirken iş dünyasının sabit kalması normalin dışında bir durum olacaktır. Bu sebeple, dinamik iş hayatının yeni normali sanal fuarlar olmuştur. Sanal fuarlar, firma çalışanlarının kongre, fuar, seminer veya konferans gibi toplu şekilde yapılan etkinliklerle dijital bir platform üzerinde bir araya gelmesini sağlamaktadır. Fiziki fuarlara kıyasen birçok avantajı olan sanal fuarlar, günden güne popülaritesini artırmakta ve iş dünyasında gittikçe yaygınlaşmaktadır.

  Resmi makamlardan gelen son açıklamalar da henüz salgının kritik noktalarda sürdüğünü göstermektedir. Bu nedenle bu sene de konferans ve fuar etkinliklerimizi toplumun sağlığını düşünererek, diğer fayda ve avantajları da değerlendirilerek sanal ortamda online sistemde, 16-18 KASIM tarihlerinde gerçekleştirilmesine karar verilmiştir.

  Bu gibi kısıntılı durumlarda Sanal Fuar organizasyonu ile, hedef kitlelerin, dünyanın her tarafındean endişesiz bir şekilde fuar etkinliğimize iletişim kurma kolaylığı önemli bir avantaş olacaktır.

  Sanal fuar organizasyonu, firmaların ulusal ve uluslararası alanda rekabet etmelerini sağlayan, ürün ve hizmetlerin hedef kitlelere ulaştırmalarına yardımcı olan etkili ve fiziki fuarlara göre oldukça ekonomik bir alternatif olan fuar organizasyonudur. Aynı zamanda bir iş platformudur ki firma ve kurumların çevrimiçi bir şekilde ürün ve hizmetlerini tanıtmalarına ve hedef kitle ile buluşturmanın yanı sıra ürün ve hizmeti için daha uygun bütçelerle geniş kitlelere ulaşabilmelerine olanak sağlamaktadır. Ürün ve hizmetler hakkında görsel bir zenginlik içinde birkaç dakikaya sıkışmak zorunda olmayan geniş ve detaylı bilgi aktarımı sağlanabilmektedir.

  Aynı zamanda online fuarlarda erişim kolaylığı da bulunmaktadır. Fizikî fuarların tam aksine olarak sanal fuarlarda zaman kaybı asgari düzeye indirilmektedir. Bu ise bilgisayar, tablet ya da telefon üzerinden erişim sağlanabilen kullanıcı dostu sanal fuarlar vesilesiyle olmaktadır ki fuar ziyareti için günler önceden yola çıkmak ve yolun yorgunluğu ile koca bir fuar alanını gezmek zorunda kalınmamaktadır.

  Diğer bir mühim nokta ise detaylı istatistik ve raporlama sistemidir. Fuar sonunda fuara katılan ziyaretçi sayısı, demografik bilgiler, stand ziyaret bilgileri gibi istatistikler katılımcı firmalara rapor olarak sunulmaktadır. Bu raporlar sayesinde kurumlar hedef kitleleri hakkında bilgi sahibi olmakta ve hedeflerini daha stratejik olarak belirlemelerine imkanı elde etmektedirler.

  ONLINE


   
  Haber Puanlama
  Ortalama Puan: 5
  Toplam Oy: 1


  Lütfen bu haberi puanlamak için bir saniyenizi ayırın:

  Kötü
  İdare Eder
  İyi
  Çok İyi
  Mükemmel  Seçenekler
  Bu Haberi Arkadaşına Gönder  Bu Haberi Arkadaşına Gönder

  

  Gıda Raporu 2003-2017
  1024x768 Ekran Çözünürlüğünde Tasarlanmıştır
  RSS
  Her Hakkı Saklıdır İzinsiz Alıntı Yapılamaz.