PARALEL MÜSLÜMANLIK HAREKETİNİ MİLLETİMİZ GERİ PÜSKÜRTTÜ!
Hoşgeldiniz: Gıda Raporu - Yediklerimiz İçtiklerimiz Helal mi?
ANA SAYFAHELAL-HARAME KATKI MADDELERIZIYARETCI DEFTERI
URUNLERDE KATKI MADDELERIYENIDEN GIDA RAPORUSIK SORULAN SORULARNEDEN UYE OLMALIYIZ?


· Ana Sayfa
· En çok okunanlar
· Konular
· Makale Arşivi
· Site İçi Arama
· Sitemizi Tavsiye Edin
· İrtibat / Eleştirileriniz
· Ziyaretçi Defteri

RADYO GIMDES

YASAL UYARI

Son Çıkan Kitaplarımız
Helal Lokma kitabı

Daru'l Halal Medresesi
Daru'l Halal Medresesi

EDİTÖR'DEN MESAJLAR
 • Bu Site Niçin kuruldu?
 • Gıda Raporu Kitabı Hakkında
 • Muhterem Ziyaretçilerimiz!
 • Üretici, İthalatçı, Satıcı, Kamu Yöneticisi ve Tüketicilerimize Duyurudur
 • Gıda Günlüğü Hizmetinizde
 • Domuz Tartışması
 • Okuyucu Sorularına Cevabımız

 • Site İstastiği
  şu ana kadar
  49777267
  sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 01/02/2003

  Reklamlar

   

  PARALEL MÜSLÜMANLIK HAREKETİNİ MİLLETİMİZ GERİ PÜSKÜRTTÜ!


  Gönderen:huseyin Tarih: 14/07/2017 01:00
  kapak PARALEL MÜSLÜMANLIK HAREKETİNİ MİLLETİMİZ GERİ PÜSKÜRTTÜ!

  15 Temmuz 2016 Bizim İçin bir Milat Oldu

  Dr. Hüseyin Kâmi BÜYÜKÖZER

  SEN KİMİN ASKERİSİN ARKADAŞ?

  Allah(cc) buyurdu : “Onlar hileye başvurdular, Allah da onların tuzağını boşa çıkardı. Allah hileleri boşa çıkaranların en hayırlısıdır.” (Âli İmran 54).


  Her dönemde ülkemiz üzerinde bir hançer gibi sallandırılan darbe ve darbecileri milletimiz 15 Temmuz gecesi bir daha çıkmamak üzere toprağın derinliklerine gömmüştür. Bu gecenin sabahı milletimizin ve mazlumların bayramı olmuştur. 15 Temmuz darbe kalkışmasından sonra milletçe şahlanışımız büyük bir heyecanla devam etti. Bir yıl geçmesine rağmen bu hain girişimi planlayanları, sözde askerlerini, figüranlarını o günden itibaren kesinlikle unutmadık. Böyle bir hareketin bir daha oluşmaması için milletçe çaba gösterdik. Göstermeye devam edeceğiz.

  Türkiyemiz 15 Temmuzda korkunç bir kâbus yaşadı. Kendi nüfus cüzdanını taşıyan ve kendi görevlendirdiği insanlar tarafından bulundukları devlet kurumlarından gasbettikleri milletin silahı ile, milletin uçağı ile, milletin helikopteri ile, milletin tankı ile topyekün bir milleti yok etmeye çalıştılar. Ama Allah onlara bu fırsatı vermedi. En ince teferruatına kadar hazırladıkları ihanet bombası ellerinde patladı.

  Sen kimin askerisin Arkadaş? Bu soruyu sormak artık abes oldu. Son oynamak istediğin oyunu o kadar açık oynadın ki herşeyin ile sen kimin askeri olduğunu açık seçik ortaya koydun. Sen arkadaş ! herşeyinle Amerikanın askeri olduğunu ispat ettin. 80 ihtilalinden önce CIA’nin ortadoğu ajanları gizli bir rapor göndermişlerdi ABD’deki efendilerine. Ortadoğuda Türkiyenin başını çektiği radikal İslami harekete sakın doğrudan müdahale etmeye kalkmayın sonuç alamazsınız. Bunun yerine ‘PARALEL MÜSLÜMANLIK HAREKETİ başlatın. İşte sen bu projenin ürünü olarak piyasaya çıktın.

  MİLLETİMİZİN YANINDAYIZ. 15 TEMMUZ MEYDANLARDA NÖBETTEYİZ

  Milletimize ve onun seçtiği yönetime karşı güç kullanılarak katliamlar yapılmış, yönetime el konulmaya çalışılmıştır. Bu ayaklanmayı tertip ederek vatana ve millete ihanet eden bu zavallıları bir kez daha şiddetle kınıyoruz. Bu yolda şehit olmuş kardeşlerimize rahmet diliyor, gazilerimize geçmiş olsun diyor sağlık ve selamette olmalarını temenni ediyoruz.

  Gün, Milli iradeye sahip çıkma günüdür. Gün, Birlik olma günüdür. Devletimizin, Hükümetimizin bu hain girişimde bulunan kişileri ve grupları en şiddetli cezalarla cezalandırılması için gerekli olan önlemleri alacağına olan inancımız devam etmektedir. GİMDES ve DÜNYA HELAL VAKFI Grubu olarak her türlü önlemin alınmasında devletimizin yanında olacağımızı beyan ediyoruz. Bu vesile ile tüm üyelerimizi Devletimizin, Milletimizin yanında olmaya davet ediyoruz. Biz yine devletimizin yanındayız, milletimizle birlikte bu yıl da 15 Temmuz’da yine meydanlardayız.

  Allah yar ve yardımcımız olsun.

  kapak


   
  Haber Puanlama
  Ortalama Puan: 4.88
  Toplam Oy: 9


  Lütfen bu haberi puanlamak için bir saniyenizi ayırın:

  Kötü
  İdare Eder
  İyi
  Çok İyi
  Mükemmel



  Seçenekler
  Bu Haberi Arkadaşına Gönder  Bu Haberi Arkadaşına Gönder

  

  Gıda Raporu 2003-2017
  1024x768 Ekran Çözünürlüğünde Tasarlanmıştır
  RSS
  Her Hakkı Saklıdır İzinsiz Alıntı Yapılamaz.