HELAL ÜRÜNLERİ HALKLA BULUŞTURUYORUZ
Hoşgeldiniz: Gıda Raporu - Yediklerimiz İçtiklerimiz Helal mi?
ANA SAYFAHELAL-HARAME KATKI MADDELERIZIYARETCI DEFTERI
URUNLERDE KATKI MADDELERIYENIDEN GIDA RAPORUSIK SORULAN SORULARNEDEN UYE OLMALIYIZ?


· Ana Sayfa
· En çok okunanlar
· Konular
· Makale Arşivi
· Site İçi Arama
· Sitemizi Tavsiye Edin
· İrtibat / Eleştirileriniz
· Ziyaretçi Defteri

RADYO GIMDES

YASAL UYARI

Son Çıkan Kitaplarımız
Helal Lokma kitabı

Daru'l Halal Medresesi
Daru'l Halal Medresesi

EDİTÖR'DEN MESAJLAR
 • Bu Site Niçin kuruldu?
 • Gıda Raporu Kitabı Hakkında
 • Muhterem Ziyaretçilerimiz!
 • Üretici, İthalatçı, Satıcı, Kamu Yöneticisi ve Tüketicilerimize Duyurudur
 • Gıda Günlüğü Hizmetinizde
 • Domuz Tartışması
 • Okuyucu Sorularına Cevabımız

 • Site İstastiği
  şu ana kadar
  54508355
  sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 01/02/2003

  Reklamlar

   

  HELAL ÜRÜNLERİ HALKLA BULUŞTURUYORUZ


  Gönderen:huseyin Tarih: 24/04/2018 02:37
  kadir Müslümanlar Haramdan Arındırılmış Helal ve Tayyib Hayatını Arıyor.

  HELAL ÜRÜNLERİ HALKLA BULUŞTURUYORUZ.

  HELAL VE TAYYİB ÜRÜNLERDE EN BÜYÜK BULUŞMA 25 -28 EKİM ‘DE, HELAL FESTİVAL'DE...


  Kendi oluşturduğu serbest piyasa ekonomisi ile 2018 yılında da hızla büyümeye devam eden Helal ve Tayyib ürün sektörü 25 Ekim – 28 Ekim 2018 tarihleri arasında Avrasya Sanat ve Gösteri Merkezin’de Helal ve Tayyib Yaşam Etkinlikleri Festivalin’de Helal ve Tayyib ürünlerle Halkı buluşturuyoruz.

  Farklı coğrafyalarda bile olsa İslam inancını kabul etmiş nüfusun bilinçlenmesi ile birlikte helal üretim standartlarının belirlenmesi ve helal ürün sertifikasyonu ihtiyacı kendiliğinden doğmuştur. Bu ihtiyaç elbette paralelinde bir pazar doğmasını sağlamıştır ve bu Pazar hızla büyümektedir.

  Bugün tüm dünyada Helal ürün potansiyel talebinin 3.5 trilyon doları, sadece helal gıda sektörün ise 1 trilyon doları aştığı tahmin ediliyor olmasına rağmen gerçekleşme ne yazık ki %14-16 larda seyretmektedir. Bu rakamı yükseltmede Türkiye çok önemli bir potansiyeldir. “Türkiye bu konuda dünya liderliğine namzet olan ülkelerin başında yer alıyor.” Eski alışkanlıklar ve reklamlarla sağlanan algı sebebi ile %80 müslüman halk henüz Helal ve Tayyib ürün pazarına tam intibak edemediği görülmektedir. Bu Festivalle geniş halk katmanlarının Helal ve Tayyib ürünlerle buluşturulması hedeflenmiştir.

  Festival boyunca; Animasyon ve Gösteriler:

  Açılışta Mehteran, Kılıç-Kalkan ekibi, Mevlevi Sema gösterileri, GİMDES Helal Sertifikalı Firmalarımızı tanıtımı,Helal Dede Masalları Çocuk oyunu, Hacıvat- Karagöz ve Meddah Derlemeleri, Şiir Yarışması ve Dinletisi, İlahi Dinletisi, Helal ve Tayyibi simgeleyen Hat Ve Ebru Köşesi, Çocuklara Özel Helal Atölyesi, Kitap Gösteri ve Tanıtım, Led Ekranlarda Tanıtıcı Videolar, Helal ve Tayyibi Simgeleyen Yemek ve Pasta Yarışmaları, Helal ve Tayyib ürünlerle tam bir özdeşleme gösteren HALAL DUNYA MARKETLERİ’inden bu günlere özel inanılmaz iskontolu Helal ve Tayyib ürünlerden bol bol satın alıp evlerinize , bürolarınıza götürebileceksiniz, Helalinden hazırlanmış yiyecek ve içecekleri doya doya yiyecek ve içeceksiniz.

  Son yıllarda yaygınlaşarak büyük bir pazar haline gelen Helal ve Tayyib sertifikalı ürünler, çeşitli etkinliklerle ve tüm bileşenleriyle Helal ve Tayyib Ürünler Festival’inde bir araya geliyor. Bu Festival tarihi misyonu ile tam bir PANAYIR olacaktır

  Helal ve tayyibi arayış içerisindeyim diyorsanız; Helal ürün, Helal gıda, Helal yaşam telaşımız için GİMDES tarafından organize edilen 25-28 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 1.Uluslararası Helal ve Tayyib Etkinlikler Festivaline, bir Rüya Alemine sizleri çoluk çocuk mailen Helalinden eğlenmek için, helalinden yemek içmek için ve helalinden alışverişler yapmak için bekliyoruz.

  kadir


   
  Haber Puanlama
  Ortalama Puan: 5
  Toplam Oy: 7


  Lütfen bu haberi puanlamak için bir saniyenizi ayırın:

  Kötü
  İdare Eder
  İyi
  Çok İyi
  Mükemmel  Seçenekler
  Bu Haberi Arkadaşına Gönder  Bu Haberi Arkadaşına Gönder

  

  Gıda Raporu 2003-2017
  1024x768 Ekran Çözünürlüğünde Tasarlanmıştır
  RSS
  Her Hakkı Saklıdır İzinsiz Alıntı Yapılamaz.