RAMAZANDA HALAL DUNYA MARKETLERİNDEN ALIŞ VERİŞ YAPMAK BİR BAŞKA
Hoşgeldiniz: Gıda Raporu - Yediklerimiz İçtiklerimiz Helal mi?
ANA SAYFAHELAL-HARAME KATKI MADDELERIZIYARETCI DEFTERI
URUNLERDE KATKI MADDELERIYENIDEN GIDA RAPORUSIK SORULAN SORULARNEDEN UYE OLMALIYIZ?


· Ana Sayfa
· En çok okunanlar
· Konular
· Makale Arşivi
· Site İçi Arama
· Sitemizi Tavsiye Edin
· İrtibat / Eleştirileriniz
· Ziyaretçi Defteri

RADYO GIMDES

YASAL UYARI

Son Çıkan Kitaplarımız
Helal Lokma kitabı

Daru'l Halal Medresesi
Daru'l Halal Medresesi

Günün Ayeti
"İnanan erkek ve kadınları,yapmadıkları bir işten ötürü incitenler,şüphesiz ki iftira etmiş ve apaçık bir günah yüklenmişlerdir." Ahzab 58

Günün Hadisi
"Muhakkak ki Allah Teala sizin şekillerinize ve mallarınıza bakmaz.Ancak ve ancak kalblerinize ve amellerinize bakar." İmam-ı Ahmed, Müslim

EDİTÖR'DEN MESAJLAR
 • Bu Site Niçin kuruldu?
 • Gıda Raporu Kitabı Hakkında
 • Muhterem Ziyaretçilerimiz!
 • Üretici, İthalatçı, Satıcı, Kamu Yöneticisi ve Tüketicilerimize Duyurudur
 • Gıda Günlüğü Hizmetinizde
 • Domuz Tartışması
 • Okuyucu Sorularına Cevabımız

 • Site İstastiği
  şu ana kadar
  48619539
  sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 01/02/2003

  Reklamlar

   

  RAMAZANDA HALAL DUNYA MARKETLERİNDEN ALIŞ VERİŞ YAPMAK BİR BAŞKA


  Gönderen:huseyin Tarih: 05/06/2017 05:54
  kapak RAMAZANDA HALAL DUNYA MARKETLERİNDEN ALIŞ VERİŞ YAPMAK BİR BAŞKA GÜZEL

  (Onlar) ne bir ticâretin, ne de bir alış-verişin kendilerini Allah’ı anmaktan, namazı dosdoğru kılmaktan ve zekât vermekten alıkoymadığı erlerdir! (Onlar, dehşetten) kalblerin ve gözlerin kendisine döneceği bir günden korkarlar. (Nûr – 37)


  “Bir Müslüman’ın hayat standardının olmazsa olmazını helal yaşam teşkil eder. Doğumundan ölümüne kadar helal dairesi içerisinde yaşamak onun en önemli hedefidir. Bu sebeple helal yaşam, helal yemek, helal içmek, kısaca helal lokma Müslüman’ın vazgeçilmezidir. Müslüman tüketiciye sunulan, onun kadim kültürüne uymayan helallik açısından değerlendirilmeyen, bu ürünler ve üreticileri nasıl kontrol edebiliriz düşüncesi GİMDES’in de kurulmasına vesile oldu. 2009 yılından itibaren ihracata dönük sertifikalandırılan helal ve tayyib ürünlerin toplu olarak tüketicilere sunulduğu marketler zincirinin halkalarının açılışını yapmakla büyük mutluluk duyuyoruz. Helal Dünya Marketleri’nin hedefi bütün dünyayı bir ağ gibi saracak marketler sistemi oluşturmaktır.

  Helal Dünya Marketleri’nin şubelerini açan market sahipleri “Amacımız insanları bilinen ve güvenilen bir kurum tarafından verilen helal ve tayyib sertifikalı ürünlerle tanıştırmak. Bu sebeple işin hem ticari hem de manevi tarafı var. Boğazımızdan geçmeyen bir lokmayı başkasına satmaya hakkımız yok” diye düşünüyorlar. GİMDES’in helal ve tayyib sertifikası verdiği, sayısı 500’e yaklaşan, firmanın 10 bin çeşit ürünlerinin bulunduğu marketlerimizde tavuk, kırmızı et ve ürünleri, peynir, tereyağ, dondurulmuş gıdalar, süt, kaşar, un, yağ, çay, şeker, su, makarna, bal, ayran, yoğurt, tahin, pekmez, çikulata, unlu mamuller, bayram şekerlemeleri gibi ana gıdaların yanı sıra bebe ve yetişkinler için şampuan, diş macunu ve temizlik ürünleri da satışa sunuluyor. Markette satılan tüm ürünler GİMDES tarafından denetlenmiş ve sertifikalandırılmış olmaktadır.

  Özellikle manevi yaşantımızı daha bir öne aldığımız Ramazan ayımızda çoluk çocuğumuzun, çalışanlarımızın Helal ürünlerle ihtiyaçlarının giderilmesi konusunda daha dikkatli olma ihtiyacımızda HALAL DUNYA MARKETLERİ sizlere kolaylıklar sağlayacak ve helal alışveriş yapma mekânları sağlamaktadır.

  5 yıldır bütün dünyada kutladığımız 17 Ramazan Dünya Helal Günü ülkemizde HDM’lerin çeşitli etkinliklerle sizlere hizmet eden yegane alış veriş mekanlarımız olması da ayrı bir güzellik olmaktadır. Ayrıca hediye edeceğiniz ya da kimsesizlere bağışlayacağınız tamamı Helal sertifikalı ürünlerden oluşan Ramazan kumanyalarınızı bu market şubelerimizden güvenle temin edebilirsiniz.

  Ramazanınızın mutlu ve feyizli geçmesi için helal ve tayyib ürünler alın. Bunu temin etmek için de en emin yer, size enyakın HDM şubesini ziyaret edin. Ramazan Bayramınız şimdiden mübarek olsun.

  TÜM HALAL DUNYA MARKETLERİMİZ (TIKLAYIN)

  kapak


   
  Haber Puanlama
  Ortalama Puan: 5
  Toplam Oy: 1


  Lütfen bu haberi puanlamak için bir saniyenizi ayırın:

  Kötü
  İdare Eder
  İyi
  Çok İyi
  Mükemmel  Seçenekler
  Bu Haberi Arkadaşına Gönder  Bu Haberi Arkadaşına Gönder

  

  Gıda Raporu 2003-2017
  1024x768 Ekran Çözünürlüğünde Tasarlanmıştır
  RSS
  Her Hakkı Saklıdır İzinsiz Alıntı Yapılamaz.