MÜSLÜMAN TÜRKİYENİN YÜZAKLARI: HALAL DUNYA MARKETLERİ(3)
Hoşgeldiniz: Gıda Raporu - Yediklerimiz İçtiklerimiz Helal mi?
ANA SAYFAHELAL-HARAME KATKI MADDELERIZIYARETCI DEFTERI
URUNLERDE KATKI MADDELERIYENIDEN GIDA RAPORUSIK SORULAN SORULARNEDEN UYE OLMALIYIZ?


· Ana Sayfa
· En çok okunanlar
· Konular
· Makale Arşivi
· Site İçi Arama
· Sitemizi Tavsiye Edin
· İrtibat / Eleştirileriniz
· Ziyaretçi Defteri

RADYO GIMDES

YASAL UYARI

Son Çıkan Kitaplarımız
Helal Lokma kitabı

Daru'l Halal Medresesi
Daru'l Halal Medresesi

EDİTÖR'DEN MESAJLAR
 • Bu Site Niçin kuruldu?
 • Gıda Raporu Kitabı Hakkında
 • Muhterem Ziyaretçilerimiz!
 • Üretici, İthalatçı, Satıcı, Kamu Yöneticisi ve Tüketicilerimize Duyurudur
 • Gıda Günlüğü Hizmetinizde
 • Domuz Tartışması
 • Okuyucu Sorularına Cevabımız

 • Site İstastiği
  şu ana kadar
  62259662
  sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 01/02/2003

  Reklamlar

   

  MÜSLÜMAN TÜRKİYENİN YÜZAKLARI: HALAL DUNYA MARKETLERİ(3)


  Gönderen:huseyin Tarih: 07/01/2013 23:07
  ilaclar ilaclar MÜSLÜMAN TÜRKİYENİN YÜZAKLARI: HALAL DUNYA MARKETLERİ…(3) YENİBOSNA VE EYUB ŞUBELERİ …

  Eskişehir, Sakarya,Başakşehir ve Esenler Halal Dunya Market şubelerini ziyaret haberlerimiz ilgi ile karşılandı. Bu ilgiye dayanarak ziyaretlerimizi devam ediyoruz. Bu hafta sonu market çalışmalarını koordine etmekle görevlendirilmiş A.CengizTUNÇ kardeşimiz İstanbul Yenibosnadaki Yenibosna Halal Dunya ve Eyup’taki Eyup Halal Dunya Market Şubelerini ziyaret etti.

  Yenibosna Halal Dunya market şubesi bölgede yoğun olarak ziyaret gören bir yer haline gelmiş. Marketten alış veriş yapan müşterilerle de kısa sohbet imkânı bulduk.Genelde hepsi de memnuniyetlerini ifade ettiller "Marketimizi çok seviyoruz ve yaptığı hizmet çok büyük inşallah bu durumda kısa sürede daha da iyi noktalara ulaşılacaktır."diye görüş bildirdiler.

  Marketin yöneticileri de; “Biz de Müslüman kardeşlerimizin gıda güvenliğini temsil ettiğimiz,i Allahın bizden istediği Helal ve tayyib şartlarını haiz ürünleri kolayca temin edebilecekleri ortamı hazırladığımızı düşünüyor ve mutlu oluyoruz.”ifadeleri bizi de mutlu etti. Kardeşlerimize teşekkür ederek Eyub’a doğru gitmek üzere ayrılıyoruz.

  Marketlerimiz arasında ilk açılan helal dunya marketleri şubesi konumunda olan Eyup Şubesini ziyaretimizde kıymetli ve kutlu bir iş ve görev üstlendiklerini dile getiren Hüseyin GÜLÜM duygularını şu cümlelerle ifade etmeye çalıştı. “Şevk ve gayretle bişeyler yapma sevdasında olan market şubelerinin hizmetkârları olarak bizler her geçen gün müşterilerimize daha güzel hizmet yapabilmenin gayreti içerisindeyiz. Market müşterilerinin de marketlerin varlığından memnun olduğunu her geçen gün ivme katettikerini helal ve Saglikli lokma bilincini bir yeni kisiye daha ulaştırma sevinciyle çalıştıklarını her gecen günde bu taleplerin artacağını belirten Hüseyin bey; bir de müjde verdi helal food yani dileyenlerin rahatlıkla yemek yiyebilecekleri, ikramlik evlerine alabilecekleri ve alışverişlerini de yapabilecekleri daha ferah market ve restaurant açma çabasında ve niyetinde olduğunu belirtti.

  İki Marketimiz de küçücük ama, rafları GİMDES Helal sertifikalı ürünlerle dopdolu Sütlük tabir edilen dolap çeşitli peynir, yoğurt, ayran, tereyağı süt, sucuk, salam, sosis ve yumurtahelal markalı ürünlerle dolu dolu. Et dolabı; tavuk etleri, kırmızı et ve kıymaları ile hakeza dolu dolu. Yine diğer raflarda çeşit çeşit sıvı yağlardan, reçellere, ballardan, helvalara, çikolatadan, şekerlemelere, bisküviden kuru pasta kurabiye çeşitlerine, bakliyattan temizlik maddelerine çeşit çeşit bir ailenin ihtiyacının nerede ise tamamını karşılayabilecek helal sertifikalı ürünler satışa sunulmuş.

  Helal lokmada telaşı ve merakı olan kardeşlerimize buradan tekrar seslenmek istiyoruz. Boş mazeret veya tembellikden vazgeçip ailesinin mutluluğunu, sağlığını ve ahirete yatırım yapma fırsatlarını sağlayabilecek Halal Dunya marketlerine çoluk çocuk ziyaret ediniz ,alışverişler yapınız. Yok herşey bulunmuyormuş, yok fiyatlar çok yüksekmiş, yok çok uzaktaymış gibi çoğu yalan, yanlış gerçeği yansıtmayan mazeretler sizi hayırlı bir işi yapmaktan alıkoymasın. Bu marketlerde sağlığınıza ve dininiza zarar verecek hiçbir zararlı katkı maddeli ürün bulunmaz. Ne idüğü bilinmeyen hayvan kökenli jelatinli, sistainli, mono ve digliseridli ürünler bulunmaz. Sağlığa zararlı, sentetik tatlandırıcılı, aromalı, boyalı meşrubatlar, sakızlar, yoğurtlar bulunmaz.Monosodyumglutomatlı, sodyum nitritli, karragenanlı, domuz enzimli, domuz proteinli ürünler bulunmaz. Helal kesim şartlarına uymayan et ürünleri bulunmaz. GDO’lu ürünler asla bulunmaz.

  Bu ziyaretlerimiz inşaallah devam edecektir. Sırada Konya ve K.Maraş Halal Dunya Market şubelerimiz var. Gaziantep şubemizin de inşaallah 20 Ocak’ta açılışı yapılacaktır.

  ilaclar ilaclar  ilaclar ilaclar  ilaclar ilaclar  ilaclar ilaclar  ilaclar ilaclar  ilaclar ilaclar


   
  Haber Puanlama
  Ortalama Puan: 4.9
  Toplam Oy: 20


  Lütfen bu haberi puanlamak için bir saniyenizi ayırın:

  Kötü
  İdare Eder
  İyi
  Çok İyi
  Mükemmel  Seçenekler
  Bu Haberi Arkadaşına Gönder  Bu Haberi Arkadaşına Gönder

  

  Gıda Raporu 2003-2017
  1024x768 Ekran Çözünürlüğünde Tasarlanmıştır
  RSS
  Her Hakkı Saklıdır İzinsiz Alıntı Yapılamaz.