DERTLİ BİR MÜSLÜMAN GÖZÜYLE HALAL DUNYA MARKETLERİ...
Hoşgeldiniz: Gıda Raporu - Yediklerimiz İçtiklerimiz Helal mi?
ANA SAYFAHELAL-HARAME KATKI MADDELERIZIYARETCI DEFTERI
URUNLERDE KATKI MADDELERIYENIDEN GIDA RAPORUSIK SORULAN SORULARNEDEN UYE OLMALIYIZ?


· Ana Sayfa
· En çok okunanlar
· Konular
· Makale Arşivi
· Site İçi Arama
· Sitemizi Tavsiye Edin
· İrtibat / Eleştirileriniz
· Ziyaretçi Defteri

RADYO GIMDES

YASAL UYARI

Son Çıkan Kitaplarımız
Helal Lokma kitabı

Daru'l Halal Medresesi
Daru'l Halal Medresesi

EDİTÖR'DEN MESAJLAR
 • Bu Site Niçin kuruldu?
 • Gıda Raporu Kitabı Hakkında
 • Muhterem Ziyaretçilerimiz!
 • Üretici, İthalatçı, Satıcı, Kamu Yöneticisi ve Tüketicilerimize Duyurudur
 • Gıda Günlüğü Hizmetinizde
 • Domuz Tartışması
 • Okuyucu Sorularına Cevabımız

 • Site İstastiği
  şu ana kadar
  54507026
  sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 01/02/2003

  Reklamlar

   

  DERTLİ BİR MÜSLÜMAN GÖZÜYLE HALAL DUNYA MARKETLERİ...


  Gönderen:huseyin Tarih: 13/05/2018 08:57
  kadir DERTLİ BİR MÜSLÜMAN GÖZÜYLE HALAL DUNYA MARKETLERİ...

  “...sizler dünyadaki düşman cephelerinden İslama karşı açılmış olan mücadelenin gıda cephesinde aşk-u şevk ile cihat etmektesiniz inancım budur. Allahın izniyle Rabbim sizleri muzaffer kılsın, bu bir başlangıç olsun inşallah. Bu gün Müslümanların zor şartlar altında olsa da helal yada şüphesi giderilmiş ürünlere ulaşabilmesini sağlamak yarın evlerimizin, kalplerimizin ve bütün sokaklarımızın hatta dünyamızın bütün atomları ile İslamı tenefus etmesi temenisi geliyor kalbimizden, arzumuz budur. Küçük kıvılcımların oluşturduğu büyük alevler aydınlattı İslamı hep, bundan sonra da aydınlık olması umudu ile sizleri tebrik ediyorum.”


  Muhterem Büyüğüm,
  Bu elektronik iletiyi yazıp yazmama konusunda ikilemde kaldım uzun süre ve en sonunda yazıp sizinle de paylaşmak istedim faydalı olmak adına. Genelde Helal gıda sertifikasyonunu özelde de GİMDES'i faaliyet ve çalışmalarını takip etme gayretindeyim. Öncelikle yaptığınız faydalı işler için Rabbimin razı olmasını temenni ederim. Her şubesi ile Islama cephe açmış olan bu fani alemde İslamın kendi değerlerini yaşayamaması çok acı ve elem verici maalesef. Öncelikle Allahın nuru olan İslam ve üzerinde yaşadığımız bu muazzam coğrafyanın kendine ait o kadar muazzam ve müstakil gerçekleri var ki bunları görmeden yapacağımız her hamle bize bir şey katmaktan çok bir şey götürecektir. İslama karşı bütün şubeleri ile taarruz halinde olan şer dünya İslama içten içe mezhep ve meşrep kavgası yaptırarak İslamı ve İslam şuurundaki Müslümanları faydasız işlerde istihdam ediyor, bizlerin yerinde saymasına bile izin verilmiyor sürekli geri itiliyoruz.

  ’’KADİYANİLİK’’ yani azınlık ve tefrikanın yanında Müslümanları pasifleştirmek. Bu pasifleştirme öyle bir hal almış ki yine içimizden, Ümmetten biri olduğunu sandığımız Gulam Ahmed Kadiyani İngilizleri sevdirmek sevindirmek ve cihadı iptal etmek için 20 yıl uğraştığını ifade etmektedir. Cihat farizasını ortadan kaldırmak demek, cihat olmadan İslamın tebliğ dini olmasını ortadan kaldırmak demek. Bu oyunu düşman bütün İslam topraklarında bıkmadan usanmadan oynamaya devam ediyor. Bu bağlamda içimizde yanımızda yöremizde bulunan Gulam Ahmed Kadiyanilerden ve onların şerlerinden Rabbime sığınırız.

  GİMDES ne kadar biliniyor ne kadar itibar ediliyor. Halal Dunya Marketlerinden kimler alışveriş yapıyor ve ne satılıyor kısmında da kendimce araştırmalar yaptım. Birçok farklı bakış açısı ile bakmaya çalıştım. Artıların yanında eksilerin de olduğunu gördüm. Ama o kadar şerefli bir artısı varken eksiler hal yoluna konulur diye düşündüm. Büyük ve şerefli gayesi olan bu hareket eksilerini yol boyunca giderecektir inşallah.

  İşte yukarıda değindiğim hal ve durumun vuku olduğu İslam coğrafyasında, sizler dünyadaki düşman cephelerinden İslama karşı açılmış olan mücadelenin gıda cephesinde aşk-u şevk ile cihat etmektesiniz inancım budur. Allahın izniyle Rabbim sizleri muzaffer kılsın bu bir başlangıç olsun inşallah. Bu gün Müslümanların zor şartlar altında olsa da helal yada şüphesi giderilmiş ürünlere ulaşabilmesini sağlamak yarın evlerimizin, kalplerimizin ve bütün sokaklarımızın hatta dünyamızın bütün atomları ile İslamı tenefus etmesi temennisi geliyor kalbimizden, arzumuz budur. Küçük kıvılcımların oluşturduğu büyük alevler aydınlattı İslamı hep, bundan sonra da aydınlık olması umudu ile sizleri tebrik ediyorum.

  Tüm GİMDES Helal Ve Tayyib Sertifikalı Firmalarımızı görmek isterseniz TIKLAYINIZ.... GİMDES HELAL VE TAYYİB SERTİFİKALI FİRMALARIMIZ

  Tüm GİMDES Helal Ve Tayyib Sertifikalı Ürünleri satın almak isterseniz TIKLAYINIZ SERTİFİKALI ÜRÜNLER İÇİN HDM MARKET ŞUBELERİMİZ


  kadir


   
  Haber Puanlama
  Ortalama Puan: 5
  Toplam Oy: 7


  Lütfen bu haberi puanlamak için bir saniyenizi ayırın:

  Kötü
  İdare Eder
  İyi
  Çok İyi
  Mükemmel  Seçenekler
  Bu Haberi Arkadaşına Gönder  Bu Haberi Arkadaşına Gönder

  

  Gıda Raporu 2003-2017
  1024x768 Ekran Çözünürlüğünde Tasarlanmıştır
  RSS
  Her Hakkı Saklıdır İzinsiz Alıntı Yapılamaz.