YÜZAKLARIMIZ HALAL DUNYA MARKET ŞUBELERİMİZ ÇOĞALMAYA DEVAM EDİYOR...
Hoşgeldiniz: Gıda Raporu - Yediklerimiz İçtiklerimiz Helal mi?
ANA SAYFAHELAL-HARAME KATKI MADDELERIZIYARETCI DEFTERI
URUNLERDE KATKI MADDELERIYENIDEN GIDA RAPORUSIK SORULAN SORULARNEDEN UYE OLMALIYIZ?


· Ana Sayfa
· En çok okunanlar
· Konular
· Makale Arşivi
· Site İçi Arama
· Sitemizi Tavsiye Edin
· İrtibat / Eleştirileriniz
· Ziyaretçi Defteri

RADYO GIMDES

YASAL UYARI

Son Çıkan Kitaplarımız
Helal Lokma kitabı

Daru'l Halal Medresesi
Daru'l Halal Medresesi

EDİTÖR'DEN MESAJLAR
 • Bu Site Niçin kuruldu?
 • Gıda Raporu Kitabı Hakkında
 • Muhterem Ziyaretçilerimiz!
 • Üretici, İthalatçı, Satıcı, Kamu Yöneticisi ve Tüketicilerimize Duyurudur
 • Gıda Günlüğü Hizmetinizde
 • Domuz Tartışması
 • Okuyucu Sorularına Cevabımız

 • Site İstastiği
  şu ana kadar
  51540118
  sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 01/02/2003

  Reklamlar

   

  YÜZAKLARIMIZ HALAL DUNYA MARKET ŞUBELERİMİZ ÇOĞALMAYA DEVAM EDİYOR...


  Gönderen:huseyin Tarih: 31/05/2018 13:25
  kadir kadir YÜZAKLARIMIZ HALAL DUNYA MARKET ŞUBELERİMİZ ÇOĞALMAYA DEVAM EDİYOR...

  Sizden, hayra dâvet eden, iyiliği emredip kötülüğü meneden bir topluluk bulunsun. İşte onlar kurtuluşa erenlerdir.” (Âl-i İmrân, 104)

  “Ey iman edenler! Eğer siz yalnız Allah’a kulluk ediyorsanız, size verdiğimiz rızıkların helal ve temiz olanlarından yiyin ve Allah’a şükredin” (Bakara 2/172)


  Bu ayeti kerimelerin ışığında müslümanları helal ve tayyib ürünlere teşvik eden, haram ürünlerden meneden bir topluluk olan HALAL DUNYA MARKETLERİ yeni iki kardeşe daha kavuşuyor. 1 Haziran günü Saat 14 00’de Erzincan Şubemiz, 6 Haziran Saat 14 00’de Kahraman Maraş Elbistan Şubemiz açılıyor. Kardeşlerimize ve bütün Müslümanlara hayırlı olsun.

  “Bir Müslüman’ın hayat standardının olmazsa olmazını helal yaşam teşkil eder. Doğumundan ölümüne kadar helal dairesi içerisinde yaşamak onun en önemli hedefidir. Bu sebeple helal yaşam, helal yemek, helal içmek, kısaca helal lokma Müslüman’ın vazgeçilmezidir. İşte bu hassasiyetten dolayı gelişen bu ortamda helal yaşam güvencesini sağlayabilmek için Müslümanlar yaşadığı her toplumda helal standarda dayalı helal sertifikalama kurumları oluşturdu.

  Helal Dünya Marketleri’nin şubelerini açan market sahipleri “Amacımız insanları bilinen ve güvenilen bir kurum tarafından verilen helal ve tayyib sertifikalı ürünlerle, insanlara helal ve tayyib ürün satmak. Bu işin hem ticari hem de manevi tarafı var. Boğazımızdan geçmesini istemediğimiz bir lokmayı başkasına satmaya hakkımız yok” inancı içerisindedirler .

  GİMDES’in helal ve tayyib sertifikası verdiği, sayısı 500’e yaklaşan, firmanın, 12000 çeşit ürünlerinin bulunduğu marketlerimizde tavuk, kırmızı et ve ürünleri, peynir, tereyağ, dondurulmuş gıdalar, süt, kaşar, un, yağ, çay, şeker, su, makarna, bal, ayran, yoğurt, tahin, pekmez, çikulata, dondurma, unlu mamuller gibi ana gıdaların yanı sıra bebe ve yetişkinler için şampuan, diş macunu ve temizlik ürünleri gibi kozmetik ürünler de satışa sunuluyor. Markette satılan tüm ürünler GİMDES tarafından denetlenmiş ve sertifikalandırılmış olmaktadır.

  Bugüne kadar başta İstanbul (10 Market) olmak üzere Ankara(4 Market), Gaziantep(3 Market), Konya, Sakarya, Osmaniye, Şanlı Urfa (2 Market), Batman, Gebze, Denizli(2 Market), Kırıkkale, K.Maraş, Trabzon ( 2 Market), Isparta, Kütahya, Malatya, Kayseri, Düzce, Derince, Antalya, Adana, Bolu, Bursa, Kastamonu, Kocaeli, Bartın, Tokat HDM şubeleri hizmetlerine devam ediyor. 1 Haziran Cuma günü Saat 14 00’de Erzincan Şubemiz, 6 Haziran Çarşamba günü, Saat 14 00’de Kahraman Maraş Elbistan Şubemiz açılıyor.

  Bugüne kadar haberi olamamış Helal ve Tayyib ürün sevdalıları kardeşlerimizi enyakın şubemizi ziyaret etmeye, alışveriş yapmaya, Halal dunya marketlerini tanımaya, tanıtmaya davet ediyoruz.

  kadir kadir


   
  Haber Puanlama
  Ortalama Puan: 5
  Toplam Oy: 5


  Lütfen bu haberi puanlamak için bir saniyenizi ayırın:

  Kötü
  İdare Eder
  İyi
  Çok İyi
  Mükemmel  Seçenekler
  Bu Haberi Arkadaşına Gönder  Bu Haberi Arkadaşına Gönder

  

  Gıda Raporu 2003-2017
  1024x768 Ekran Çözünürlüğünde Tasarlanmıştır
  RSS
  Her Hakkı Saklıdır İzinsiz Alıntı Yapılamaz.