ÇORLU’DA HALAL DUNYA MARKETLERİ ŞUBESİ AÇILDI
Hoşgeldiniz: Gıda Raporu - Yediklerimiz İçtiklerimiz Helal mi?
ANA SAYFAHELAL-HARAME KATKI MADDELERIZIYARETCI DEFTERI
URUNLERDE KATKI MADDELERIYENIDEN GIDA RAPORUSIK SORULAN SORULARNEDEN UYE OLMALIYIZ?


· Ana Sayfa
· En çok okunanlar
· Konular
· Makale Arşivi
· Site İçi Arama
· Sitemizi Tavsiye Edin
· İrtibat / Eleştirileriniz
· Ziyaretçi Defteri

RADYO GIMDES

YASAL UYARI

Son Çıkan Kitaplarımız
Helal Lokma kitabı

Daru'l Halal Medresesi
Daru'l Halal Medresesi

EDİTÖR'DEN MESAJLAR
 • Bu Site Niçin kuruldu?
 • Gıda Raporu Kitabı Hakkında
 • Muhterem Ziyaretçilerimiz!
 • Üretici, İthalatçı, Satıcı, Kamu Yöneticisi ve Tüketicilerimize Duyurudur
 • Gıda Günlüğü Hizmetinizde
 • Domuz Tartışması
 • Okuyucu Sorularına Cevabımız

 • Site İstastiği
  şu ana kadar
  49777261
  sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 01/02/2003

  Reklamlar

   

  ÇORLU’DA HALAL DUNYA MARKETLERİ ŞUBESİ AÇILDI


  Gönderen:huseyin Tarih: 26/10/2014 23:12
  kadir ÇORLU’DA HALAL DUNYA MARKETLERİ ŞUBESİ AÇILDI

  Mehter marşları, Kuranı Kerim tilaveti ve Dualar eşliğinde görkemli bir açılışla yeni yerinde faaliyete başlayan HDM Çorlu şubesi Sorumlusu Abdullah Gürman kardeşimize teşekkür ediyor, hayırlı ve bereketli olmasını diliyoruz. Kardeşimizin mahalli medyaya yaptığı açıklamayı da hem yazılı, hem sesli olarak sunuyoruz;

  Çorlu´da helal market açıldı. İslami kuralların ön planda tutulduğu helal marketteki tüm ürünlerin islami kurallara göre helal olduğu iddia edilirken akılara şu soru geliyor.´´sizin ki helal de diğerleri haram mı.´´ Bu soruyu helal market sahibi Abdullah Gürman´a sorduk.
  “Çorlu’da yerel gazete sahibi olan ve emlak sektöründe faaliyet gösteren iş adamı Abdullah Gürman “Halal Dunya marketlerini, yeni bir teşebbüs olarak Çorlu’ya getirdik, burada amacımız toplumumuza milletimize bizden sonraki nesillere sağlıklı hijyenik kaliteli yiyecekler sunmak, inancımız olarak helal kazanmak ne kadar önemli ise helal yemek te o kadar önemli" dedi.

  Gürman “Biz kimse ile bir polemiğe girmeyiz, "bizimkiler helalde diğerleri haram mı?" bizim böyle bir iddiamız yok, lakin bir Dünya markası haline gelen GİMDES kuruluşunun denetlediği ve onayladığı ürünleri biz burada satıyoruz, Dünya ve Türkiye Müslümanları GİMDES e güveniyor, GİMDES’in kontrol ekibine güveniyor” dedi.

  GİMDES ekibinin çok sıkı kontroller yaptığını kaydeden Gürman “GİMDES in kontrol mühendisleri her hangi bir başvuruda sertifika vermek için üretici firmanın aldığı ürünleri de denetliyor” dedi. Gürman "GİMDES in Dünya çapında HALAL DUNYA MARKETLERİ adı altında sadece GİMDES onaylı onlarca marketler zinciri var, Çorlu ve Trakya’ya hizmet verecek olan bizim marketimiz bölgemizde bir ilk, biz burada sağlıklı ve kaliteli ürünleri vatandaşlarımızın ayağına getirdik” dedi.

  Halal Dunya Marketleri Çorlu şubesinde satılan ürün fiyatlarının diğer marketlerde satılan aynı ürünlerden bir farkı olmadığını kaydeden Gürman “biz açılışa özel, müşterimizin ayağı alışsın diye bir çok ürünün fiyatının altında tutuyoruz, tüm halkımız gelip görebilir” dedi.
  GİMDES sertifikalı ürün satan Halal Dunya Marketleri Çorlu şubesi Çorlu şehir merkezindeki polis karakol caddesi olarak bilinen Yavuzer caddesi üzerindeki türbe karşısında bulunuyor.

  Haber videosu izle


  kadir kadir


   
  Haber Puanlama
  Ortalama Puan: 5
  Toplam Oy: 3


  Lütfen bu haberi puanlamak için bir saniyenizi ayırın:

  Kötü
  İdare Eder
  İyi
  Çok İyi
  Mükemmel  Seçenekler
  Bu Haberi Arkadaşına Gönder  Bu Haberi Arkadaşına Gönder

  

  Gıda Raporu 2003-2017
  1024x768 Ekran Çözünürlüğünde Tasarlanmıştır
  RSS
  Her Hakkı Saklıdır İzinsiz Alıntı Yapılamaz.