BOYKOT BOYKOT BOYKOT
Hoşgeldiniz: Gıda Raporu - Yediklerimiz İçtiklerimiz Helal mi?
ANA SAYFAHELAL-HARAME KATKI MADDELERIZIYARETCI DEFTERI
URUNLERDE KATKI MADDELERIYENIDEN GIDA RAPORUSIK SORULAN SORULARNEDEN UYE OLMALIYIZ?


· Ana Sayfa
· En çok okunanlar
· Konular
· Makale Arşivi
· Site İçi Arama
· Sitemizi Tavsiye Edin
· İrtibat / Eleştirileriniz
· Ziyaretçi Defteri

RADYO GIMDES

YASAL UYARI

Son Çıkan Kitaplarımız
Helal Lokma kitabı

Daru'l Halal Medresesi
Daru'l Halal Medresesi

EDİTÖR'DEN MESAJLAR
 • Bu Site Niçin kuruldu?
 • Gıda Raporu Kitabı Hakkında
 • Muhterem Ziyaretçilerimiz!
 • Üretici, İthalatçı, Satıcı, Kamu Yöneticisi ve Tüketicilerimize Duyurudur
 • Gıda Günlüğü Hizmetinizde
 • Domuz Tartışması
 • Okuyucu Sorularına Cevabımız

 • Site İstastiği
  şu ana kadar
  51413524
  sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 01/02/2003

  Reklamlar

   

  BOYKOT BOYKOT BOYKOT


  Gönderen:huseyin Tarih: 02/06/2010 15:35
  BÜTÜN İNSANLARA ÇAĞRIMIZDIR:
  EY İNSANLAR! EY MÜSLÜMANLAR!
  KATİL İSRAİLE HALA DUR DEMEYECEKMİYİZ?…


  Dr.H.K.BÜYÜKÖZER
  GİMDES Başkanı
  “Gazze bombalandı”,“Gazze karanlığa gömüldü”, “Gazze ilaçsız ve gıdasız perişan”, “Gazze yardım istiyor”,”Gazze zalim İsrailin uyguladığı acımasız ambargonun altında nefes alamıyor”… Geçen bir yıldır medyadan okuduğumuz, duyduğumuz başlıklar bunlardı. Fakat trajedi bu manşetlerden çok daha büyük oldu ve olmaya devam ediyor.

  Hergün pervasızca Gazzeyi bombalıyanlar, bu kez dünyanın bir avuç gönüllü, hamiyetperver insanını ve Filistine teslim edilecek acil yardım malzemesini taşıyan 6 gemilik yardım filosunu da uluslararası deniz sularında seyrederken bütün dünyanın gözü önünde, gözünü kırıkmadan vurmuş bulunmaktadır.

  Şu anda 9 insanımız şehid edildi, 50 insanımız yaralandı 600 insanımız sorgusuz sualsiz tutuklandı ve yardım malzemesine el konuldu.. Bu düpedüz top yekün katliamdır, bütün dünyaya meydan okumadır. Dünyanın hala kılı kıpırdamıyor..

  Peki İslam Ümmeti nerede?. Bugüne kadar Ümmet ne yaptı? İşte en büyük trajedi burada. Bu suskunluğu ile, zillet ve alçalmışlık ablukası yaşayan İslam Ümmetinin bu en büyük trajedisidir.

  Ey insanlar! Gözleriniz önünde yaşama hakları gasbetilen bu canlılar sizin hemcinslerinizdir. Fok balıkları katledince bütün dünyayı ayağa kaldırıyorsunuz. Vahşi ormanlarda bir maymun öldürülünce kulaklarımızı sağır edecek, başımızı ağrıtacak dercede feryad-ü figan ediyorsunuz. Katil İsrailin bombalarla öldürdükleri yetmiyormuş gibi şerefsiz ambargolarla hastalarının, yaralılarının yaşama haklarını bile hiçe saydığı bu insanların fok balıkları kadar, maymunlar kadar yaşama hakları yokmudur? Neden sesiniz çıkmıyor? Neden dünyayı ayağa kaldıracak, cani İsraili durduracak bir eylem ortaya koyamıyorsunuz?

  Ya biz İslam Ümmeti bize ne oldu? Dilimiz lal olmuş. Gözümüz kör olmuş. Yüreğimiz taş olmuş. Hamiyet duygularımız yok olmuş. Hergün birer ikişer yok edilen bu insanlar bizim insanımız. Anasız, babasız kalmış bu ana kuzuları bizim çocuklarımız. Ayağı kopmuş, kolu kırılmış, gözü görmez olmuş bu insanlar bizin insanlarımız. Açlıkla başbaşa bırakılmış, ölümle burun buruna getirilmiş, yaşama hakları ellerinden alınmak istenen ve ölüme giderken dahi eli ile dili ile şehadet getiren bu şerefli, bu mazlum insanlar bizim insanlarımız. Ve bu insanlara biraz olsun nefes aldıracak yardım malzemesini canını dişine katarak yollara düşen bu insanlar bizim insanlarımız. Ve zalim İsrail gözünü kırkmadan hepimize vuruyor, öldürüyor, katlediyor, yakıyor, yıkıyor. Hayır hayır bu büyük zillete hayır hayır demek günü geçiyor.

  “Müminlere karşı şefkatli, kafirlere karşı şiddetli” olmayı emreden bir dinin salikleri olarak bu ölü sessizliğimizin ne manaya geldiğini düşünmeliyiz. Bu cılız mitinglerle yakamızı kurtaracağımızı mı sanıyorsunuz?En azından milyonlarcamız meydanları doldurup bütün dünyaya haykırmadıkça ve katil İsraile dur demedikçe. Daha da ileriye, bütün yardım kuruluşlarımız seferber olmadıkça, yaşama hakları yokedilmek istenen bu insanlarımıza ulaştırılırken zalimler tarafından gaspedilen ilaç ve gıda yardımlarını ne yapıp yapıp bu insanlarımıza ulaştırmadıkça. Korsanlıkla ele geçirip tutukladıkları insanlarımızı derhal kurtarmadıkça, yaralılarımızı hastanelerimize yatırtamadıkça ve cenazelerimizi teslim almadıkça,Siyaset adamlarımız erkekçe Masaya yumruklarını vurmadıkça. Bu kafirlerin ürettikleri katkı maddeleri ile yapılmış ve helal haram demeden hergün tükettiğimiz hazır gıda maddelerini, ve günlük hayatımızda kullandığımız diğer ürünleri satın almaya dur demedikçe bu zilletten yakamızı kurtarabileceğimizi mi sanıyorsunuz?.

  Ve geliniz hemen ilk adım hamlesi yapalım...
  Bu kafirlerin, bu zalimlerin, bu katillerin mallarına Boykot, Boykot, Boykot uygulayalım. Ama gerçekten Boykot etmeğe azmedelim. Bu boykota uymaları için resmi kurumlarımıza, üretici ve ithalatçı firmalarımıza da demokratik tepkimizi sonuna kadar uygulayalım.

  Siyonizmin ahtapot kollarından en az biri ile ilişkisi olan uluslarası firma ve ürünlerini derhal boykot listemize ekleyelim.

  Ve Müslim’de yer alan şu hadisi hatırlayarak;

  “Allah yolunda sefer yapmış, üstü başı tozlanmış bir adam, ellerini göklere uzatarak:”Ya Rab, ya Rab!” diye yalvarıyor. Hâlbuki onun yediği haram, içtiği haram, giydiği haram, gıdası haramdır. Böylesinin duası nasıl makbul olur?” ikazını ciddiye alıp Helal yemeğe, Helal İçmeğe ve Helal giyinmeye, Helal çizgide yaşamaya karar verelim,

  Hemen şu andan tezi yok.İHH , Deniz feneri , Cansuyu , Kimse yokmu , Yardımeli gibi muteber ve mutemet yardım kuruluşlarımıza “Filistin için” açıklamasını koyarak nakit yardımlarımızı gönderelim.

  En azından göz yaşlarımızı akıtarak Allah’tan bütün ümmete yardım etmesi dileklerimizi sabah akşam iletmeye devam edelim.

  Allah'ım! Senin sünnetin, sünnetullah değişmez. Senin sünnetinde herşeyin bir vesilesi vardır.

  Bu akan kanları, verilen bu kurbanları, yağmur gibi yağan bombaları, yüz senedir hatta ikiyüzsenedir çektiğimiz bu sıkıntıları, bizlerin birleşmesine, uyanmasına, Kur'ana sarılmasına, şeriata tekrar sahip çıkmamıza, bize bunları yapanlardan hesap sormamıza vesile eyle.

  Sen ki herşeye bir sebeb halk edensin. Gazzeyi bizim dirilişimize vesile eyle!
  vesile eyle! vesile eyle! vesile eyle! VesSelam... Rotamız Filistin Yükümüz İnsani Yardım Evet… Ey Allahım,

  “Ey Rabbimiz ümmet olarak lütfedeceğin her türlü yardıma muhtacız.”


   
  Haber Puanlama
  Ortalama Puan: 5
  Toplam Oy: 37


  Lütfen bu haberi puanlamak için bir saniyenizi ayırın:

  Kötü
  İdare Eder
  İyi
  Çok İyi
  Mükemmel  Seçenekler
  Bu Haberi Arkadaşına Gönder  Bu Haberi Arkadaşına Gönder

  

  Gıda Raporu 2003-2017
  1024x768 Ekran Çözünürlüğünde Tasarlanmıştır
  RSS
  Her Hakkı Saklıdır İzinsiz Alıntı Yapılamaz.