GİMDESHELAL SERTİFİKALI BEREKET DÖNER ORTA DOĞU PAZARINA AÇILMAK İÇİN ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR
Hoşgeldiniz: Gıda Raporu - Yediklerimiz İçtiklerimiz Helal mi?
ANA SAYFAHELAL-HARAME KATKI MADDELERIZIYARETCI DEFTERI
URUNLERDE KATKI MADDELERIYENIDEN GIDA RAPORUSIK SORULAN SORULARNEDEN UYE OLMALIYIZ?


· Ana Sayfa
· En çok okunanlar
· Konular
· Makale Arşivi
· Site İçi Arama
· Sitemizi Tavsiye Edin
· İrtibat / Eleştirileriniz
· Ziyaretçi Defteri

RADYO GIMDES

YASAL UYARI

Son Çıkan Kitaplarımız
Helal Lokma kitabı

Daru'l Halal Medresesi
Daru'l Halal Medresesi

Günün Ayeti
"Kim İslâm`dan başka bir din ararsa ondan asla kabul edilmeyecek ve o ahirette de zarar edenlerden olacaktır." Ali İmran 85

Günün Hadisi
"Dostunu severken ölçülü sev, günün birinde düşmanın olabilir. Düşmanına da buğzunu ölçülü yap, günün birinde dostun olabilir." Hz.Ebu Hureyre (r.a.)

EDİTÖR'DEN MESAJLAR
 • Bu Site Niçin kuruldu?
 • Gıda Raporu Kitabı Hakkında
 • Muhterem Ziyaretçilerimiz!
 • Üretici, İthalatçı, Satıcı, Kamu Yöneticisi ve Tüketicilerimize Duyurudur
 • Gıda Günlüğü Hizmetinizde
 • Domuz Tartışması
 • Okuyucu Sorularına Cevabımız

 • Site İstastiği
  şu ana kadar
  48543874
  sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 01/02/2003

  Reklamlar

   

  GİMDESHELAL SERTİFİKALI BEREKET DÖNER ORTA DOĞU PAZARINA AÇILMAK İÇİN ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR


  Gönderen:huseyin Tarih: 30/04/2014 07:04
  ilaclar GİMDES HELAL VE TAYYİB SERTİFİKALI BEREKET DÖNER ORTA DOĞU PAZARINA AÇILMAK İÇİN ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR…

  Türkiye'de GİMDES'ten Helal Sertifikası alan ilk Et ve Et Ürünleri üreticisi olan Bereket Döner San Tic AŞ 1988 senesinde bir dönerci ustası olan Hayrettin Taşkıran tarafından İstanbul Beyoğlu'nda kurulan küçük bir dönerci işletmesinden Türkiye'nin ilk ve en büyük Hazır Döner üreticisini ve En Büyük restoran zincirlerinden birini oluşturmuştur. Tamamen geleneksel Türk dönerini endüstriyel ortama taşımış, endüstriyel platformda döner üretmesine rağmen üretim anlayışında butik bir dönerci olarak kalmıştır. En kaliteli hammaddelerden, en iyi işçiliği uygulayarak hiçbir katkı maddesi kullanmadan döner üretmiş ve üretmeye de devam etmektedir. Firmanın medyaya yaptığı açıklama da şöyle;

  Bereket Döner olarak hedefimiz Türkiye genelinde yaygınlığını artırarak 81 ilde halkımıza ulaşmamızın beraberinde Orta Doğu pazarına da açılmakdır. Bu maksat için ilgililerle karşılıklı görüşmelerimiz devam etmektedir. Çok kısa bir vakit dilimi içerisinde bu müjdeli haberi sizlerle paylaşmak arzusundayız.

  Bereket Dönerin döner üretiminde kendi bilgi birikimi ve tecrübesi ile getirmiş olduğu standartlar bu gün Türk Gıda Kodeksinin döner üretimi ile ilgili kısmının temelini oluşturmuştur. Türkiye de Döner standardını oluşturmanın haklı gururunu yaşamakdayız.

  Bereket Döner hep en iyiyi, helali, doğal ve sağlıklı ürünü üretmenin gayretinde olmuştur. Bu itina ve bilincin bir eseri olarak Tokat'ın Niksar ilçesinde bir süt ve süt ürünleri fabrikası da kurmuştur. Bu fabrikamız da GİMDES Helal Sertifikalıdır. Bu gün bölge halkı için bir istihdam merkezi olmanın beraberinde, bölge çiftçilerimiz içinde ürünlerini değerlendirebilecekleri bir merkez olmuştur.

  Niksar Bereket Süt ve Süt Ürünleri, bu gün yoğurt, ayran, tereyağı, kaşar peyniri ve beyaz peynir üreterek halkımızın beğenisine sunmaktadır.

  Bereket Döner ve Ayşe Hanım Izgara isimli iki ayrı restoran zinciri oluşturarak,en iyi kalite ürünü, en iyi hizmet anlayışı ile birleştirerek halkımızın kolaylıkla ulaşabileceği mekanlar tasarlamıştır. Bu gün Türkiye'mizin değişik ilerinde 65 faal işletmesi ve her önceki gün artan işletme sayısı ile de hizmete devam etmektedir. Çok kısa bir vakit dilimi içerisinde yurt dışına açılmış olmanın haklı gururunu yaşayacaktır.

  Bereket Döner 1988 yılında İstanbul Beyoğlu'nda hayatında küçük bir döner işletmesi olarak başlamış bir firmadır. Çok kısa bir vakit dilimi içerisinde yapmış olduğu atılımla Beyoğlu istiklal caddesi üzerinde ve çevresinde 4 şubeye ulaşmıştır. 1998 yılından akabinde sektördeki tecrübeleri ile Türkiye'nin ilk hazır döner üretim tesisini ikitelli organize sanayi bölgesinde kurmuştur. Bu alanda yaptığı çalışmalar ile Türkiye ye hazır döneri tanıtmış ve itiraf ettirmiştir. Bugün sektöründe lider firma olarak Hadımköy'de inşa ettiği modern tesislerinde üretim çalışmalarına devam etmektedir. Bu tesis, konusu döner üretimi olan dünyanın ikinci büyük tesisidir .Ürettiği dönerleri soğuk zincir ağı ile Türkiye'nin tamamına dağıtmakta, kısmi olarak da ihracatını yapmaktadır.

  Bereket Döner insana verdiği değer neticesinde, daha kaliteli ve hijyenik ürün ve hizmet sunabilmek amacıyla her geçeni gün kendini yenilemiş ve daha iyi ve güzeli nasıl sunabiliriz çabası içerisinde olmuştur. Bereket Döner Üretim tesisleri bu zaman içerisinde Helal sertifikalarına da sahip olmuştur. Türkiye'de GİMDES'ten Helal Sertifikası alan ilk Et ve Et Ürünleri üreticisi olmanın da haklı gururunu yaşamaktadır. Bu çalışmaları neticesinde Bütün Tüketicileri Koruma Derneği tarafından Altın Marka ödülü ile ödüllendirilmiştir.

  Bereket Döner edindiği tecrübeler ile de dünyada döner üretim tesisleri kurulması konusunda danışmalık yapıyor. Dünyanın çok değişik coğrafyalarından yatırımcıları ağırlamakta ve Türk dönerini bir dünya Markası yapma konusunda faaliyetlerine devam etmektedir. Bereket Döner bütün bu faaliyetlerinin beraberinde yeni dönemde örnek bir yönetim modeli yaratmak adına kurumsallaşma faaliyetlerine hız vermiştir. Kendi içerisinde tam yetkili bağımsız departmanlar oluşturmuş, icra kurulu oluşturarak bütün karar organlarının koordinasyonunu sağlamıştır.

  Bereket Döner Restaurantlar

  Markamız perakende kökenli bir marka olması sebebiyle; endüstriyel üretiminin beraberinde konusu sadece döner olan Türkiye nin en çok büyük perakende zincirini de yönetmektedir. Sayısı 65 i bulan restoranlarımız İstanbul başta olmak üzere Türkiye nin farklı illerinde çalışma göstermeye başlamış ve hızlı bir yayılma sürecine girmiştir. Son derece hijyenik şartlarda en kaliteli ve helal hammaddeleri ile üretilen ürünlerinin aynı düstur ile nezih mekanlarda halkımızın beğenisine arz etmek amacı ile 2013 senesi içerisinde mimari konseptini yenilemiş ve konsept dahilinde yeni mağaza açılışına eski mağazalarının yenilenme faaliyetlerine başlamıştır. 2014 Senesi içerisinde olağan mağazalarının yenileme çalışmalarını önemli ölçüde tamamlamayı hedeflemektedir. Bereket Döner olarak hedefimiz Türkiye genelinde yaygınlığını artırarak 81 ilde halkımıza ulaşmaktır. Bu çalışmalarımızın beraberinde Orta Doğu pazarına açılmak için karşılıklı görüşmelerimiz devam etmektedir. Çok kısa bir vakit dilimi içerisinde bu müjdeli haberi sizlerle paylaşmak arzusundayız.

  Bereket Döner olarak felsefemiz yatırımcılarımız için kazandır kazan üzerine kuruludur. Bu bağlamda Bereket Döner yatırımcısından isim hakkı bedeli, ciro primi ve reklam katılım payı talep etmemektedir. Hedefimiz Bereket Döner yatırımcısının yatırım maliyetini iki yıldan önce yatırımcımıza ödemektir. Bereket Döner halkımıza daha yakın olabilmek adına 2014 senesi içerisinde olağan konseptine ilave olarak Büfebereket konsept çalışmalarını tamamlamıştır. Yeni konseptimizin hareket alanı ve yatırım maliyetlerinin uygunluğu nedeni ile kısa sürede hızlı yol alarak Bereket Döner kalitesi ve hizmetini halkımızın her alanda ayağına kadar getirmiş olacaktır.


   
  Haber Puanlama
  Ortalama Puan: 5
  Toplam Oy: 6


  Lütfen bu haberi puanlamak için bir saniyenizi ayırın:

  Kötü
  İdare Eder
  İyi
  Çok İyi
  Mükemmel  Seçenekler
  Bu Haberi Arkadaşına Gönder  Bu Haberi Arkadaşına Gönder

  

  Gıda Raporu 2003-2017
  1024x768 Ekran Çözünürlüğünde Tasarlanmıştır
  RSS
  Her Hakkı Saklıdır İzinsiz Alıntı Yapılamaz.